Windows 10 hakkındaki düşünceleriniz

Windows 7'den daha performansli oldugu kesin benim sistemim icin. Windows 7'de Discord ve oyunu ayni anda acik tutmak yeterince FPS dusuruyorken Windows 10'da boyle bir sorunum yok.

Ben kullanışlılık olarak Windows XP'den daha iyi bir Windows geldiğine ve geleceğine inanmıyorum, Windows 10 için ise sistem yükseltmesi yapmadan kullanmak imkansıza yakın olduğu için önermem (hatta kullanabilecekseniz Linux dağıtımlarına yönelin derim) fakat Windows 10'un çok güzel bir teması var Windows'lar arasında (Metro ve Aero arası).

Windows 7'de bir çok özellik eksik. Örnek verecek olursak: Bluetooth özelliği yok, bilgisayar paylaşımı yok, gece modu yok, tablet modu yok. Sadece bunlar bazıları.. Adobe Creative Cloud uygulamalarını saymıyorum dahi. Premiere Pro, Photoshop CC, After Effects, Media Encoder Windows 7'de bulunmuyor. En güncel Windows en iyi Windows'dur.

Windows 7'de bir çok özellik eksik. Örnek verecek olursak: Bluetooth özelliği yok, bilgisayar paylaşımı yok, gece modu yok, tablet modu yok. Sadece bunlar bazıları.. Adobe Creative Cloud uygulamalarını saymıyorum dahi. Premiere Pro, Photoshop CC, After Effects, Media Encoder Windows 7'de bulunmuyor. En güncel Windows en iyi Windows'dur.
Windows 7'nin Bluetooth desteği vardı benim eski bilgisayarda

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı