Windows 10 hangi sürümü kurulmalı?

Ghastly

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB DDR3 Kingston
SSD veya HDD modeli
?
Ekran kartı
RX550
Anakart
To be filled by oem
İşlemci
İ5-3470
Daha önce hangi sürümü kullandığımı hatırlamıyorum hangisini ve neye göre seçeceğim ?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 55
Oyun icin kullanicaksan Windows 7 kur hiç RAM harcamiyor bence daha iyi Windows 10 la arasinda sadece hizmetler var yoksa ben Windows 7 taraftariyim.
Efendim şu Windows 7 algısından çıkın artık. Windows 7 ölü bir sistem artık. Güvenlik güncellemeleri kesildi. Windows 10 da baya gelişti ayrıca. Oyunlarda mükemmel performans veriyor. Güvenliğe de önem verilmeli.

Pronun tek eksisi arka plan servisleri ve kapatılabiliyorlar. Home sürümünde ram kısıtlamaları olduğunu söylememe gerek var mı?
Nasıl yani? Ram kısıtlaması yok hocam. Sana tek şey söyleyeyim. Pro'yu kullanıp arka planda çalışan onlarca gereksiz servisi kendin kapatmak mı daha mantıklı? yoksa home kurup gereksiz hizmet olmadan kullanmak mı?

Nasıl yani? Ram kısıtlaması yok hocam. Sana tek şey söyleyeyim. Pro'yu kullanıp arka planda çalışan onlarca gereksiz servisi kendin kapatmak mı daha mantıklı? yoksa home kurup gereksiz hizmet olmadan kullanmak mı?
Home en fazla 128 GB rame izin veriyor. Pro çoğu iş için yararlı. Mesela gelecekte bir projeye başvuruda ve Pro gerekirse bir daha mı key alacak? Boşuna para. En azından Pro kullansın güvenceye alsın servisleri kapatması kolay.

Home en fazla 128 GB rame izin veriyor. Pro çoğu iş için yararlı. Mesela gelecekte bir projeye başvuruda ve Pro gerekirse bir daha mı key alacak? Boşuna para. En azından Pro kullansın güvenceye alsın servisleri kapatması kolay.
Katılıyorum. Pro en garantilisi. Fazla güvenlikten zarar gelmez bence de 👍

Geri
Yukarı