Çözüldü Windows 10 HD 5450 Driver Yükledikten Sonra Siyah Ekran Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RhamC0

Kilopat
Makaleler
1
Ekran kartının driver'ını CD'den yüklerken ekran gitti, bir daha gelmedi. 10 dk sonra pc'yi kapadım. Şimdi de logodan sonra masaüstü gelmiyor. Elimde format CD'si yok.
Driver, Casper'in verdiği CD'dir.
Sistem özellikleri:
  • i3 4160
  • HD 5450
  • 8 GB RAM
@Recep Baltaş @Murat5038
Telefondan yazıyorum. Yazım hatası olabilir.

3 hata;
1. Casper kullanıyorsun.
2. CD'den sürücü kuruyorsun.
3. Tedbir almıyorsun.

Güvenli moda girin, giremezsen sistem geri yükleme yap. Hiçbiri olmaz ise format cd'si bul formatla.
Bu bilgisayarı iş amaçlı kullanıyordum. Doc, internet falan. Dosyaları kurtarsam camdan aşağı atacağım :)
Şimdi güvenli moda nasıl gireceğim Windows 10'da?
Ve Casper'ın verdiği CD, ekran kartıyla uyumsuz olduğunu düşünüyorum. Ne garip firma.
Tedbir derken nasıl bir tedbir? Sistem geri yükleme noktası falan mı?
Güvenli moda girebilsem sürücüyü tamamen kaldırıp yenisini yükleyeceğim. Ama nasıl gireceğim?

Tedbir derken nasıl bir tedbir? Sistem geri yükleme noktası falan mı?
Evet bir bakıma. Diğer ve en önemlisi elinde medya olmadan bir sistemi kurcalamayın.
Bu bilgisayarı iş amaçlı kullanıyordum. Doc, internet falan. Dosyaları kurtarsam camdan aşağı atacağım
Dosyaları kurtarmak kolay. Herhangi bir live cd ile alabilirsin.

Evet bir bakıma. Diğer ve en önemlisi elinde medya olmadan bir sistemi kurcalamayın.

Dosyaları kurtarmak kolay. Herhangi bir live cd ile alabilirsin.
Hocam, live CD dediğiniz nasıl bir şey? Ben sistem kurtarmaktan pek anlamıyorum. Kaspersky Rescue Disc falan mı?

O zaman dosyalarımı yedekleyip formatı basacağım :( Ah Casper ah! 150 GB dosyalarımı tehlikeye attın ah! Biraz da bende hata var. Neyse, yardımınız için teşekkürler Murat Hocam (y)

Örnek olarak evet onu kullanabilirsin.
Murat Hocam, bilgisayarı diskten başlatıp ekran kartı sürücüsü silsem. Sonra da bilgisayarı normal açsam? Düzelme ihtimali olabilir mi? Ekranın gelmemesinin nedeni sürücünün tam açılamadığı için olabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı