Çözüldü Windows 10 HD 5450 Driver Yükledikten Sonra Siyah Ekran Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RhamC0

Kilopat
Makaleler
1
Ekran kartının driver'ını CD'den yüklerken ekran gitti, bir daha gelmedi. 10 dk sonra pc'yi kapadım. Şimdi de logodan sonra masaüstü gelmiyor. Elimde format CD'si yok.
Driver, Casper'in verdiği CD'dir.
Sistem özellikleri:
  • i3 4160
  • HD 5450
  • 8 GB RAM
@Recep Baltaş @Murat5038
Telefondan yazıyorum. Yazım hatası olabilir.

Yani Live cd dedik kullan diye. Sen de Rescue olmaz mı dedin olur dedik onu yapabilirdin.
Peki CD'den başlatınca (live Cd) DDU çalışır mı?
Bir de Linux'ün herhangi bir sürümünden başlatsam olur mu?

Son düzenleme:
Peki CD'den başlatınca (live Cd) DDU çalışır mı?
Bir de Linux'ün herhangi bir sürümünden başlatsam olur mu?
:D Enes bi zahmet önceki yazdıklarımı okuyun. Linux diyorum, Windowsta çalışır diyorum ve sen bana DDU hala çalış mı diyorsun. Biraz dikkatli olun.

:D Enes bi zahmet önceki yazdıklarımı okuyun. Linux diyorum, Windowsta çalışır diyorum ve sen bana DDU hala çalış mı diyorsun. Biraz dikkatli olun.
Hocam, çaresizlikten aklıma hiçbir şey girmiyor. En iyisi ben bi'yatıp uyuyayım. Sabah gözüyle dosyalarımı Linux ile yedekleyip güvenli modda bilgisayarı kurtarmaya çalışayım. Yardımınız için teşekkürler :) Bu arada DDU'ya takmışım :D Güvenli modda üstün beceriklerimle (!) sürücüyü silmeye uğraşayım. O da olmassa format atarım gider. Çok da umrumdaydı Casper'ın sobası :)

Windows 10'u indirmeye başladım. İndirdikten sonra da dosyalarımı yedeklemeye başlayayım (y) Fakat CD'den başlatmak için boot priority ile oynamama gerek var mı? Yoksa direk F7'ye basıp aygıtı mı seçmeliyim?

@Murat5038 Hocam, sizi de çok rahatsız ediyorum ama .İSO dosyasını hangi program ile yazayım DVD'ye?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı