Windows 10 Home 1511 güncellenmeli mi?

sreazon

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
Dahua C800 2.5 inch 240
Ekran kartı
HD 4500 Series 4GB
İşlemci
i3 M380
Arkadaşlar bilgisayarci PC'ye format atti. Windows 10'un bu surumunu yukledi PC kaldirmaz diye. 1511 şu anki surum. Microsoft magaza uygulamasi yok. İnternetten magazayi indirdim. Guncellememi istiyor. Sizce guncellemeli miyim? PC kaldırır mı? Artilarim ve eksilerim ne olur?

Tabii ki güncelleyin. Bu bilgisayar için Windows 10 LTSC 2019/2021 yüklemeniz daha iyi olur.
USB belleğiniz müsait ise format atmak bayağı kolay bir iş.

Tabii ki güncelleyin. Bu bilgisayar için Windows 10 LTSC 2019/2021 yüklemeniz daha iyi olur.
USB belleğiniz müsait ise format atmak bayağı kolay bir iş.

Hocam timeout yedim cevap veremdim bu dediğim sürümü PC kaldırır mı kaldırırsa yavaşlık olmazsa direk en son sürüme geçerim yok yavaşlar çökmeye başlar diyosanız sizin dediğiniz sürümü nasıl indiririm dediğiniz sürümde sürümde PC durumu nasıl olur?

Hocam timeout yedim cevap veremdim bu dediğim sürümü PC kaldırır mı kaldırırsa yavaşlık olmazsa direk en son sürüme geçerim yok yavaşlar çökmeye başlar diyosanız sizin dediğiniz sürümü nasıl indiririm acaba sürümde PC durumu nasıl olur?
Çoğu kullanıcı için Windows 10'un LTSC sürümleri öneriliyor zaten. (Genellikle hafif oldukları için.)
Oyun için iyi olur mu bilmem ama çökmeyeceğini düşünüyorum. (Yine de VALORANT için Windows 10 20H1 ve üstünü kullanmanız gerek. LTSC 2019'un VALORANT desteği bu yılın sonunda bitiyor.)

Windows 10 LTSC 2019 x64:
Windows 10 LTSC 2019 x32/86:

Çoğu kullanıcı için Windows 10'un LTSC sürümleri öneriliyor zaten. (Genellikle hafif oldukları için.)
Oyun için iyi olur mu bilmem ama çökmeyeceğini düşünüyorum. (Yine de VALORANT için Windows 10 20H1 ve üstünü kullanmanız gerek. LTSC 2019'un VALORANT desteği bu yılın sonunda bitiyor.)

Windows 10 LTSC 2019 x64:
hocam zaten istesemde valorant oynayamam directx 11 destekliyo valorant bende directx 10.1 var çok düşük yani

Çoğu kullanıcı için Windows 10'un LTSC sürümleri öneriliyor zaten. (genellikle hafif oldukları için.)
Oyun için iyi olur mu bilmem ama çökmeyeceğini düşünüyorum. (yine de Valorant için Windows 10 20H1 ve üstünü kullanmanız gerek. LTSC 2019'un Valorant desteği bu yılın sonunda bitiyor.)

Windows 10 LTSC 2019 X64:

Hocam peki Microsoft mağaza gelir değil mi çünkü şu an yok yüklemeye çalıştığımda 20H2 istiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı