Windows 10 Home fazla RAM kullanıyor

Visere

Centipat
Daha fazla  
O yüzden @OgnitorenKs adlı kişinin ISO sunu gördüm ve onun 1 tanesi yapmaya karar verdim sizce hangisini yapmalıyım veya yapmayayım mı?

1659180541503.png

Gördüğünüz gibi 4 RAM'im var 1 RAM slotu maalesef bozuk normalde 8 o nedenle böyle bir şey yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu Windows'u kurun en yüksek performans için.

Hata veriyor linke tıklayınca.

Anakartınızın marka modeli nedir?

Pegatron IPXSB-H61

Windows 10 2015-2016 LTSB yükleyebilirsiniz.
şu linkten indirebilir miyim

Son düzenleme:
Hata veriyor linke tıklayınca.

Pegatron IPXSB-H61

şu linkten indirebilir miyim
Buradan indirebilirsiniz. Kurulumdan sonra update edip Türkçe dil yükleyerek kullanabilirsiniz. Ek olarak daha az RAM tüketimi için Defender'ı devre dışı bırakabilirsiniz.

Buradan indirebilirsiniz. Kurulumdan sonra Update edip Türkçe dil yükleyerek kullanabilirsiniz. Ek olarak daha az RAM tüketimi için Defender'ı devre dışı bırakabilirsiniz.

Tamamdır bakacağım.

Tamamdır bakacağım.

Buradan indirebilirsiniz. Kurulumdan sonra Update edip Türkçe dil yükleyerek kullanabilirsiniz. Ek olarak daha az RAM tüketimi için Defender'ı devre dışı bırakabilirsiniz.

Bu Windows sürümünü nasıl aktif edebilirim.

Arkadaşlar ben @OgnitorenKs in Windows'unu kuracağım bana yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.

Ama maalesef ki dosya bulunamadı diyor o yüzden yapamadım Enterprise yapacağım o yüzden.

Son düzenleme:
Tamamdır bakacağım.

Bu Windows sürümünü nasıl aktif edebilirim.

Arkadaşlar ben @OgnitorenKs in Windows'unu kuracağım bana yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.

Ama maalesef ki dosya bulunamadı diyor o yüzden yapamadım Enterprise yapacağım o yüzden.
180 gün lisanslı kullanabilirsiniz. Yükledikten sonra alıntılayın yardımcı olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı