Windows 10 Home kendiliğinden etkinleşti

Mountain Lion

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Demokratik Kongo Cumhuriyeti
Lisanslı Windows 10 Pro sistemine format attım ve Windows 10 Home yükledim, yüklerken daha öncekinden farklı olarak hotmail hesabıma giriş de yaptım, şu an Windows etkinleştirildi gösteriyor.
- Windows 10 Home anahtarım yok, nasıl etkinleşmiş olabilir? Üstelik eski anahtarı da girmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pro lisansın olunca alt versiyonlara ücretsiz ulaşabiliyorsun sanırsam.

Lisanslı Windows 10 Pro sistemine format attım ve Windows 10 Home yükledim, yüklerken daha öncekinden farklı olarak hotmail hesabıma giriş de yaptım, şu an Windows etkinleştirildi gösteriyor.
- Windows 10 Home anahtarım yok, nasıl etkinleşmiş olabilir? Üstelik eski anahtarı da girmedim.
Ben konunun ana fikrinden çok şeye takıldım: Neden Pro'dan Home geçiş yaptınız?
O microsoft hesabıyla bir satın alım yapmadım ama.
O zaman her microsoft hesabını giren ücretsiz alırdı : )
Microsoft hesabına giriş yaptığında Windows sekmesinde bilgisayarın gözüküyor. Büyük bir ihtimal Pro lisansın Microsoft hesabına entegre oldu. Veyahutta lisansın Bios'a entegre olduğundan sormamış olabilir. Bana sormuyor.

Hocam, anakarta gömülü. Şöyle örnek vereyim. Anakartım arızalandı. İkinci el bir anakart aldım. Temiz kurulum yaptım. Microsoft hesabı girmeden kendisi etkinleştirme yaptı. Daha önceden içinde Key varmış. Benim şansıma.

Ben konunun ana fikrinden çok şeye takıldım: Neden Pro'dan Home geçiş yaptınız?

Microsoft hesabına giriş yaptığında Windows sekmesinde bilgisayarın gözüküyor. Büyük bir ihtimal Pro lisansın Microsoft hesabına entegre oldu. Veyahutta lisansın Bios'a entegre olduğundan sormamış olabilir. Bana sormuyor.
Sürücü ile alakalı bazı problemler yaşıyorum, bugün bendeki cihazdan kullanan birkaç kişinin Windows 10 Home önerdiklerini gördüm, sürücü için daha iyi yazıyordu, onu denemek için geçtim.

Büyük bir ihtimal Pro lisansın Microsoft hesabına entegre oldu.
Bu olamaz çünkü microsoft hesabıyla ilk defa formattan sonra giriş yaptım.

Hocam, anakarta gömülü. Şöyle örnek vereyim. Anakartım arızalandı. İkinci el bir anakart aldım. Temiz kurulum yaptım. Microsoft hesabı girmeden kendisi etkinleştirme yaptı. Daha önceden içinde Key varmış. Benim şansıma.
Sanırım bu oldu evet.
Pro lisansın olunca alt versiyonlara ücretsiz ulaşabiliyorsun sanırsam.
Home versiyonu daha pahalı satılıyor : )

Sürücü ile alakalı bazı problemler yaşıyorum, bugün bendeki cihazdan kullanan birkaç kişinin Windows 10 Home önerdiklerini gördüm, sürücü için daha iyi yazıyordu, onu denemek için geçtim.

Bu olamaz çünkü microsoft hesabıyla ilk defa formattan sonra giriş yaptım.

Sanırım bu oldu evet.

Home versiyonu daha pahalı satılıyor : )
Başkan sen şimdi kalite olarak Home daha mı iyi mi demek istiyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı