Rehber Windows 10 için Windows 11 ikon paketi

Herkesin bildiği gibi 2021 yılının sonlarında Windows 10 21H2 sürümleri son kullanıcıyla buluşacak. Bu sürümde göze çarpan en büyük yeniliklerden biri de ikonlar. İkonları 21H2'yi beklemeden kullanmak isteyenler için DeviantArt'ta Niivu adlı kullanıcının sağladığı bağlantıyı sizlerle paylaşıyorum.

Güncelleme: Bu ikon paketi artık Windows 11 ile birlikte sunulacak.

1. İndirmek için siteye üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra ZIP dosyasını indirin.
2. ZIP'in içerisinde bulunan ''Windows 10 Insider Preview Icons UPDATE 3/iPack for Windows 10 1809 and lower/Windows 10 Insider.exe.remove'' dosyasını masaüstüne çıkartın.
3. ''Windows 10 Insider.exe.remove'' dosyasına sağ tıklayıp yeniden adlandır deyin ve sonundaki ''.remove'' kısmını silin.
4. Dosya artık ''.exe'' uzantılı bir setup haline geldi. Setup'ı çalıştırarak sistemi yamalayın.

UYARI: Sistem geri yükleme noktası oluşturmayı unutmayın. Olası problemlerde sorumluluk kabul etmiyorum.

21H2 ikonları kurulumu sonrası.png

Bir başka rehber için:
Rehber için @6208'ye teşekkürler.

İlk başta değişik geliyor ama hakikaten güzel ikonlar. Ben de Windows 10 yükledim ve 11 ikonlarını kullanıyorum, harika görünüyor

Bir de Başlangıç Menüsünde ki klasörlere bunu yapabilir miyiz? Ve Windows 10 Başlat'ı ekranın ortasına almak için 3. Parti Yazılım uygulamaları kullanırsam zararı olur mu?

Bir de Başlangıç Menüsünde ki klasörlere bunu yapabilir miyiz? Ve Windows 10 Başlat'ı ekranın ortasına almak için 3. Parti Yazılım uygulamaları kullanırsam zararı olur mu?
Bir bilgim yok malesef kardeşim.

Şurada simgeleri ortalamayı program kullanmadan halletmiş sanırım bir kardeşimiz.

Böyle bir şeyin Windows 7 gibi olanı var mı?

Merhaba, evet vardır YouTube'dan araştırarak bulabilirsiniz. Bulamazsınız ben yardımcı olurum.
Bir bilgim yok maalesef kardeşim.

Şurada simgeleri ortalamayı program kullanmadan halletmiş sanırım bir kardeşimiz.

Bu yöntemi biliyorum ama Windows Başlat ikonu sağda kalmaya devam ediyor. Onu da ortaya alabilmek isterdim.

Merhaba bu ikon paketini kullanırsam GTA V gibi Online oyunlarda anti hile koruması sorun yaratır mı? Banlamak istemiyorum.
Bir YouTube yorumunda görmüştüm aynen şöyle:

Sistem dosyalarını patchlemek dijital imzalarını kaybetmelerine sebep olur. Online oyun oynuyorsanız anti hile yazılımları sıkıntı çıkartabilir.

Merhaba bu ikon paketini kullanırsam GTA V gibi Online oyunlarda anti hile koruması sorun yaratır mı?
Herhangi bir fikrim yok. GTA Online'daki sistem sadece oyunun dosyalarının değişikliğiyle ilgileniyor diye biliyorum.

Diğer hile korumaları için sorun yaratabilir ama GTA Online için pek sanmıyorum sorun olacağını. Tabii karar sizin.

Herkesin bildiği gibi 2021 yılının sonlarında Windows 10 21H2 sürümleri son kullanıcıyla buluşacak. Bu sürümde göze çarpan en büyük yeniliklerden biri de ikonlar. İkonları 21H2'yi beklemeden kullanmak isteyenler için DeviantArt'ta Niivu adlı kullanıcının sağladığı bağlantıyı sizlerle paylaşıyorum.

Güncelleme: Bu ikon paketi artık Windows 11 ile birlikte sunulacak.

1. İndirmek için siteye üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra ZIP dosyasını indirin.
2. ZIP'in içerisinde bulunan ''Windows 10 Insider Preview Icons Update 3/iPack for Windows 10 1809 and lower/Windows 10 Insider.exe.remove'' dosyasını masaüstüne çıkartın.
3. ''Windows 10 Insider.exe.remove'' dosyasına sağ tıklayıp yeniden adlandır deyin ve sonundaki ''.remove'' kısmını silin.
4. Dosya artık ''.exe'' uzantılı bir setup haline geldi. Setup'ı çalıştırarak sistemi yamalayın.

UYARI: Sistem geri yükleme noktası oluşturmayı unutmayın. Olası problemlerde sorumluluk kabul etmiyorum.

Eki Görüntüle 947537

Bir başka rehber için:
Rehber için @6208'ye teşekkürler.

Hocam bu ikonları şu an kullanıyorum çok memnunum. Peki Microsoft uygulamalarının Windows 11'deki ikonlarını elde edebilir miyiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı