Windows 10 Insider'a katılmak performans düşüklüğü yaratır mı?

Demorlius

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 Insider yavaş güncellemeler seçeneği oyunlarda performans düşüklüğü yaratır mı?
Ya da genel RAM artışı, FPS düşme vs...

Test kanalı Insider. Windows 10'a 11 gibi yeni özellikler eskisi gibi gelmez. Bir problem olacağını düşünmüyorum.

Hocam Windows 11 kullanan arkadaşım tarih W11 21h2'deyken 22H2 test güncellemeleri gelirken sistemi birazcık yorulmuş, FPS düşüşü yaşamış.

Bence sakın geçme Windows 11'de bir kere o hatayı yaptım sistem bayağı ağırlaştı ve üstüne bir de kapanma süreleri 10 dk oldu. Format atmadan düzelmiyor birde sinir bozucu kısmı orada.

Bence geçilmez, bir kez geçtim, sistemim yavaşladı. Insider'dan çıkabiliyorsunuz ama sonraki stabil güncelleme gelene kadar insider sürümünde kalmaya devam ediyorsunuz. Aksi halde format atmanız gerekiyor önceki stabil sürüme geçmek için.

Windows 10 Insider yavaş güncellemeler seçeneği oyunlarda performans düşüklüğü yaratır mı?
Ya da genel RAM artışı, FPS düşme vs...

Windows 10'da Insider bitti hocam yalnızca sürüm onizleme kanalı Windows 10 derlemelerini veriyor o da toplu güncelleştirme beta veya dev kanala girerseniz Windows 11'e geçiriyor haberiniz olsun.

Geri
Yukarı