Çözüldü Windows 10 "IRQL NOT LESS OR EQUAL" sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ali Tokuş

Hectopat
Kardeşim masaüstü bilgisayarımı yeniden başlatarak otomatik onarım diye bir şeye soktu. Bilgisayara format attım ve bir iki gün sorunsuzca kullandım. Ondan sonraki gün PC'yi açtım PUBG Mobile'yi başlatırken Kernel ile başlayan bir hata aldım. Sonra PC kendini yeniden başlattı. Sonrasında da parola sorduğı ekranda ekran çizgi çizgi oldu. Sonra yeniden başlattığımda IRQL ile başlayan bir hata verdi. Sonra aradan 3-4 saat geçtikten sonra PC'ye başlat tuşuna bastığımda 1 kısa bip 1 uzun bip sesi aldım. Bu hata anakart ya da BIOS arızasıymış. Bilgisayar W10 ama elimde W8.1 USB'si var. PC'yi W8.1 ile Boot edersem sorun çözülür mü? Bu bip sesini arada bir yapıyordu önceden. Sorunum donanımsal mı? Şimdiden vereceğin cevaplar için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı