Windows 10 (KB5001330) güncellemesi sonrası FPS düşüşleri

• Konuyu başlatan Hof
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 1B
Siz de düzeldi mi? Bende hala devam ediyor. Yeni güncellemeyi yaptım ama nafile.
Baktım olacak gibi değil sinirlendim format attım ve iyiki de attım. Düzeldi. Ama şunları yaptım; Gerekli olan directx, net framework 3.5 (2.0-3.0 içerir) yükledim, windows update ve updateyi çalıştıran iş parçalarını engelledim. Şimdilik sorun yok. Yeni gelecek olan sürümü beklemeye geçtim. Görseldekiler şu anki mevcut sürümüm ve yüklü olanlar. Tabi windows gizlilik ayarlarından, hizmetlerden, sistem yapılandırmasından, gpedit.msc'den kapattığım yerlerde var. Stabil kullanıyorum şu an.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 22.png
    Ekran görüntüsü 22.png
    11 KB · Görüntüleme: 31
  • Ekran görüntüsü 23.png
    Ekran görüntüsü 23.png
    20,1 KB · Görüntüleme: 27
  • Ekran görüntüsü 24.png
    Ekran görüntüsü 24.png
    79 KB · Görüntüleme: 33
Baktım olacak gibi değil sinirlendim format attım ve iyiki de attım. Düzeldi. Ama şunları yaptım; Gerekli olan directx, net framework 3.5 (2.0-3.0 içerir) yükledim, windows update ve updateyi çalıştıran iş parçalarını engelledim. Şimdilik sorun yok. Yeni gelecek olan sürümü beklemeye geçtim. Görseldekiler şu anki mevcut sürümüm ve yüklü olanlar. Tabi windows gizlilik ayarlarından, hizmetlerden, sistem yapılandırmasından, gpedit.msc'den kapattığım yerlerde var. Stabil kullanıyorum şu an.
Hocam ben Windows'un kendi ayarlarını kullanmayı tercih ediyorum. Bir bildikleri vardır diye...

Hocam ben Windows'un kendi ayarlarını kullanmayı tercih ediyorum. Bir bildikleri vardır diye...
Sizin tercihiniz bir şey diyemem. Ben bu şekilde çözüm buldum. Herkese de tavsiye ediyorum. Donanımın eski yeni yok ondan yok şundan konularına da girmiyorum. Az çok herkes bilinçlidir artık.

Geri
Yukarı