Windows 10 Key için yazilimbudur.com güvenilir mi?

Evet satın alabilirsiniz hocam. 8.1 Pro Retail lisans olarak. Format sonrası da kullanabilirsiniz. Ancak bilgisayar özellikleriniz çok kötü değilse, (Windows 10 minimum sistem gereksinimlerini karşılıyorsa) Windows 10 kurmanızı öneririm. Artık 8.1 desteği yok Microsoft'un. Çoğu oyun, program Windows 10 test edilerek çıkartılıyor.

Bilgisayar özelliklerim şöyle i5 6600 GTX 980 MSI B150 GAMING M3 16 GB DDR4 RAM 1 TB HDD şöyle ki SSD olmadığı için Windows 10 kurmayım diye düşündüm çünkü mesela internette okudum boştayken bile %30-40 RAM kullanımı gösteriyormuş ve kastırıyormuş bilgisayarı diye okudum o yüzden 8.1 tercih edeyim diye düşündüm

Son düzenleme:
Bilgisayar özelliklerim şöyle i5 6600 GTX 980 MSI B150 GAMING M3 16 GB DDR4 RAM 1 TB HDD şöyle ki SSD olmadığı için Windows 10 kurmayım diye düşündüm çünkü mesela internette okudum boştayken bile %30-40 RAM kullanımı gösteriyormuş ve kastırıyormuş bilgisayarı diye okudum o yüzden 8.1 tercih edeyim diye düşündüm
O özelliklerle 8.1 tavsiye etmem. 8.1 geçiş sürümüydü aslında. Vista gibi, xpden windows 7 geçişte arama sürümdü. ram konusunda w10 home kurabilirsin, ram konusunda proya göre daha iyi. Bende mesela 8gb ram var w10 pro kullanıyorum. Aynı anda 100 tane chrome sekmesi açık. Çok ram yemesine rağmen sorun olmuyor.

Geri
Yukarı