Windows 10 Key nereden alınır?

SiyahPassat

Kilopat
Makaleler
3
Ucuz olabilecek şekilde nereden bulabilirim?

En fazla bütçe 20 TL fakat 10 TL civarı önerirseniz iyi olur.

Sürüm: Windows 10 Pro.

Bir sorum daha var. Retail Key ile OEM Key farkı ne? Yani anladığım kadarıyla Retail tekrar kullanılabilen Key. 2 adet OEM yerine 1 adet Retail alsam ne kaybederim? Virüs bulaşma riski olur mu Retail Key'den?

Son düzenleme:
Hocam istediğiniz şeyler korsan. Korsan yerine deneme sürümünü kullanıp, deneme süresini 270 güne kadar uzatıp 270 günde bir Windows'u yeniden yüklemek. Ben açıkçası bunu yapıp korsan satanlara destek vermem.

Hocam istediğiniz şeyler korsan. Korsan yerine deneme sürümünü kullanıp, deneme süresini 270 güne kadar uzatıp 270 günde bir Windows'u yeniden yüklemek. Ben açıkçası bunu yapıp korsan satanlara destek vermem.

Siteden 900 civarı ( fiyatı tam bilmiyorum ) parayı kimsenin vereceğini düşünmüyorum.

Hocam bu korsana girmiyor N11 veya Hepsiburada'dan yüksek puanlı ve güzel yorumlu satıcılardan satın alabilirsiniz sorun çıkmaz diye umuyorum.

Siteden 900 civarı ( fiyatı tam bilmiyorum ) parayı kimsenin vereceğini düşünmüyorum.

Alın demiyorum ki. Deneme süresini kullanın.

Korsan olan nedir?

Hocam KMScipo kullanarak da Key üretilebiliyor. Ondan bahsediyorum.

Korsan değil o ofis için çoklu alım yapıp tek tek satıyorlar. Üçkağıtçılık olur ama korsan olmaz. @DDLAO

KMScipo kullanarak üretip Key satanlar da var hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı