Windows 10 Knight Online için uygun mu?

TakumiHoja

Centipat
Yer
Türkiye/İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar Technopat Ailesi

Sistemim
-Intel Celeron G1610
-ECS H61H2-MV (V1.0)
-Nanya 2X2 DDR3 RAM
-Hiper 300W PSU
-Maxtor 80 GB HDD

Bazı oynadığım oyunları sırf yüklenme süresinden dolayı sorun yaşadığım için ve üstüne herhangi bir parça eklesem bile HDD iyi olmadığından okuma/yazma zor olacağından dolayı 240 GB kadar SSD almak ve üstüne temiz bir Windows 10 kurmak istiyorum. Oynayabildiğim oyunların arasında kafamda en çok soru işaretleri çıkaran oyun Knight Online çünkü internet de Windows 10 sorun çıkardığını hatta bunun için Windows 7 kullandıklarını söylüyorlar. Lakin benim işletim sistemim Windows 8 ve oyunda herhangi bir sorun yaratmıyor kafamı karıştıran da bu aslında Windows 8 ve Windows 10 görüntü olarak hemen hemen benziyorlar ve ne tür sorun yaşarım bilmiyorum. İşin en kötü tarafı Knight Online'ı sadece babam oynuyor (12 senedir). Herhangi bir sorun olursa babamla papaz olmaktan korkuyorum.

1. Intel Celeron G1610 Windows 10 için uyumlu mu?
2. Knight Online Windows 10 için uyumlu mu?

Ekstra bir soru: 300W PSU ve Intel Celeron G1610 var bu sisteme Max hangi ekran kartını takabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10’da çalışır. Olduda uyumsuzluk yaptı diyelim masaüstündeki kısayol’a sağ tık özelliklerden uyumluluk menüsünden istediğin Windows sürümünde uyumluluk modunda oynayabilirsiniz.

Noktalamadan dolayı kısa süre ceza almıştım geç yanıt veriyorum kusuruma bakmayın. Yanıtınız için teşekkür ederim yakın zamanda yeni SSD alıp Windows 10 alıp gelişmeleri tekrar bu konuya yazacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı