Windows 10 kulaklıklar ses vermiyor

DiyarERAY

Decapat
Selamün aleyküm elimde yeni aldığım Onikuma K20 Gaming kulaklığım var. Sorun şu: Windows 10'da kulaklığı ön tarafa ya da arka tarafa taktığım zaman bir türlü ses alamıyorum mikrofonda aynı şekil yalnız bir şarkı açtığım zaman ses denetiminde kulaklığın sağındaki yeşil ile dolup küçülen adını getiremedim affola şarkı çalınıyormuş gibi yeşil kutu yükselip alçalıyor ama ses alamıyoruz. 1 haftadır aynı durum yeni kulaklık aldım yine aynı en son format atacağım ekran kartım da sadece Windows 10 ve Windows 7'yi destekliyor yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU uygulamasını indirip kurun ve bir de anakartınızın websitesinden ses sürücüsünü indirip kurun. Kurulan sürücüyü arşivden çıkartın (Örneğin Masaüstüne). Daha sonra DDU uygulamasını açıp soldan Ses Kartını seçip alttakinden de Realtek (WIP) seçip sol üstteki sil ve yeniden başlat seçeneğini seçin. Açıldığında yüklediğiniz ses kartı sürücüsünü kurun ve bilgisayarı yeniden başlatın sorununuz düzelecektir.

Başkan anakartımın modeli ASRock siteye baktım da biraz karışık bir yardımcı olur musun sana zahmet.
Tamamdır başkan Allah razı olsun sorunu hallettim dediğin gibi programdan temizleyip tekrar kurup çalıştı sağ olasın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı