Windows 10 tepki vermiyor

weisskatzen

Hectopat
Merhaba,

Heyacanla topladığım 2 günlük bilgisayarımın kaçıncı hatası bilemiyorum sizinle paylaşmak istiyorum.

2 tane hata paylaşacağım, birincisi Steam'de oyun indirirken Windows resmen kilitlendi mouse hareket ediyordu tıklama yapıyordum ama hiçbir şekilde tepki vermiyordu bilgisayar arkasından düğmeden kapattım açtım.
İkincisi ise PC'yi düğmeden kapattığımda açtığımda karşıma çıktı. (Görselde mevcut )

Dosya Ekleri

• 3076E767-FD1D-4A6B-AC1E-0E38A46069DB.jpeg
    3076E767-FD1D-4A6B-AC1E-0E38A46069DB.jpeg
    338 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı olduğu gibi Vatan Bilgisayar'a geri götürün sorunlu olduğunu söyleyin orada teknik destek verirler hocam inşallah düzeltilir.

Mavi ekran aldığım için ben sadece M.2 SSD'yi verdim garantiye emindim çünkü ama senin sorunda tam emin olmadığımız için kasayı götürmen gerekebilir.

Desenize kafadan 1 ay gitti, bakalım umarım düzelir. Bozuk laptopla devam etseydim keşke yoluma :D
Desenize kafadan 1 ay gitti, bakalım umarım düzelir. Bozuk laptopla devam etseydim keşke yoluma :D

@AsiLTurk23 tek SSD'i olduğu için sabit diski kapatmak için gereken süre'den kaynaklı olabilir mi çok farazi konuştum ama :p

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı