Windows 10 tepki vermiyor

weisskatzen

Hectopat
Merhaba,

Heyacanla topladığım 2 günlük bilgisayarımın kaçıncı hatası bilemiyorum sizinle paylaşmak istiyorum.

2 tane hata paylaşacağım, birincisi Steam'de oyun indirirken Windows resmen kilitlendi mouse hareket ediyordu tıklama yapıyordum ama hiçbir şekilde tepki vermiyordu bilgisayar arkasından düğmeden kapattım açtım.
İkincisi ise PC'yi düğmeden kapattığımda açtığımda karşıma çıktı. (Görselde mevcut )

Dosya Ekleri

• 3076E767-FD1D-4A6B-AC1E-0E38A46069DB.jpeg
    3076E767-FD1D-4A6B-AC1E-0E38A46069DB.jpeg
    338 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Heyacanla topladığım 2 günlük bilgisayarımın kaçıncı hatası bilemiyorum sizinle paylaşmak istiyorum.

2 tane hata paylaşacağım, birincisi Steam'de oyun indirirken Windows resmen kilitlendi mouse hareket ediyordu tıklama yapıyordum ama hiçbir şekilde tepki vermiyordu bilgisayar arkasından düğmeden kapattım açtım.
İkincisi ise PC'yi düğmeden kapattığımda açtığımda karşıma çıktı. (Görselde mevcut )
microsoft un sitesinden iso ile temiz windows kurulumu yaptınız mı ?

Discord olayını silip yükleyip denedim çözdüm, ama bu Windows olayı çok garip, hobi için PC mi topladım dert mi bilmiyorum. Full RMA verip iade isteticekler sonunda :D

Hocam güncellemeleri yapıyorsunuz değil mi? Güncel olmadığında bir keresinde müşteride karşılaşmıştım o yüzden sordum onun dışında donanımsalsa eğer SSD'den olabilir.

Hocam güncellemeleri yapıyorsunuz değil mi? Güncel olmadığında bir keresinde müşteride karşılaşmıştım o yüzden sordum onun dışında donanımsalsa eğer SSD'den olabilir.

Bütün güncelleştirmeleri yaptım, Windows Samsung 980 üzerinde kurulu ve büyük ihtimalle sorun bu yüzden karşıma çıkıyor gibi geliyor çünkü belirsiz intervallerde gerçekleşiyor bilmiyorum yazılımsal ne yapabilirim daha fazla.

Geri
Yukarı