Windows 10 kurarken ayrılmamış alanlar

X-frost

Decapat
Arkadaşlar ilk defa Windows 10 format atıyorum. Sorum şu: Bende 931, 5GB SSD, 232.9GB SSD, 1863.0GB Hard disk, 149GB Hard disk var. Ben Windows'u 931GB'lık SSD'ye kurmak istiyorum. 931 basıp yeni dediğimde uygula dedim ve birincil alan oluştu sonra biçimlendir deyim mi öyle mi bırakayım?
Bir de diğer üçü Ayrılmamış alan olarak gözüküyor onların hepsine yeni deyip uygula basayım yoksa öyle mi kalsın?

KS
X

X-frost

Decapat
Diskin bölümlerini silip tek parça haline getirsen de kurulum esnasında bölüyor zaten.
Diğer üçü Ayrılmamış alanları öyle mi kalsın onlarıda kullanmak istiyorum. Yani hepsinde birincil mi yazması gerekiyor yoksa sadece kurulum yapacağım da mı birincil yazmalı?

Jorji Costava

Kilopat
Makaleler
5
Kurulum ekranındasın sanırım hâlâ, tüm bölümleri birleştir, 931 GB tek parça bir alan kalsın, onun üzerine kurulum yap.

KS
X

X-frost

Decapat
Evet kurulum ekranındayım. Tüm bölümleri birleştir derken anlamadım, (2ssd ve 2harddisk) zaten hepsini sildim. 4 tane sürücü saf halleriyle kaldı birini 931GB birincil yaptım diğer üçüncüde birincil mi yapayım yoksa ayrılmamış alan olarak mı kalsınlar?

Yukarı