Windows 10 kurulmuyor

Baktığımda tek bir disk vardı demek ki yanlış görmüşüm kusura bakmayın.

Microsoft'un sitesinden mi indirdiniz?

Öyle yapmıştım PC'ye 3.kez format atıyorum aynı flash ve aynı ISO ile ve hep hata aldım şimdi telrar indiriyorum tekrar deneyeceğim.
Tekrar indirdim yazdırdım ve denedim ancak yine aynı hatayı alıyorum.

Son düzenleme:
Öyle yapmıştım PC'ye 3.kez format atıyorum aynı flash ve aynı ISO ile ve hep hata aldım şimdi telrar indiriyorum tekrar deneyeceğim.
Tekrar indirdim yazdırdım ve denedim ancak yine aynı hatayı alıyorum.

Bende hata almıştım Microsoft"un sitesinden. Başka bir yerden indirdim format atalı 1 hafta oluyor.

Rufus'ta GPT UEFI seçeneği ile yazdırın, çok karşılaşılan bir problem.

Windows'dan tekrar yazdıktan sonra Rufus'tan MBR yaptım UEFI ve CSM olması lazım ama yine olmadı akşam tekrar deneyebilirim veya herhangi bir arkadaşımdan Windows 10 yazılı bir flash alabilirim.
BIOS üzerinden yapmam gereken bir ayar var mı peki BIOS da csmdeydi olmadı UEFI aldım tekrar olmadı sizin dediğiniz gibi yapacağım
+ Olarak FAT32 mi yapmalıyım NTFS mi?
dediğinizi yaptım hocam fakat aynı hatayı aldım
dediğinizi yaptım hocam fakat aynı hatayı aldım
Windows'dan tekrar yazdıktan sonra Rufus'tan MBR yaptım UEFI ve CSM olması lazım ama yine olmadı akşam tekrar deneyebilirim veya herhangi bir arkadaşımdan Windows 10 yazılı bir flash alabilirim.
BIOS üzerinden yapmam gereken bir ayar var mı peki BIOS da csmdeydi olmadı UEFI aldım tekrar olmadı sizin dediğiniz gibi yapacağım.
+ Olarak FAT32 mi yapmalıyım NTFS mi?

Dediğinizi yaptım hocam fakat aynı hatayı aldım.

Dediğinizi yaptım hocam fakat aynı hatayı aldım.

Ekstra olarak bağladığım 2.5inç HDD'yi çıkartınca oldu teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı