Windows 10 kurulu SSD'ye Windows 7 kurulu HDD takmak

BerkayP43

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir bilgisayar aldım, içinde SSD var ve Windows 10 kurulu. Eski bilgisayarımdan kalan Windows 7 kurulu bir adet HDD var. Bunu takarsam sorun olur mu veya takarsam neler yapmalıyım? Birçok forumdan birçok şey okudum fakat tam bir sonunca varamadım, yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Taktıktan sonra büyük ihtimalle arkada olur ama yine de BIOS'ta boot menüsünden SSD'yi başa alın, sonra isterseniz ihtiyacınız olan dosyaları alıp biçimlendirirsiniz.

Arkadaşlar yeni bir bilgisayar aldım, içinde SSD var ve Windows 10 kurulu. Eski bilgisayarımdan kalan Windows 7 kurulu bir adet HDD var. Bunu takarsam sorun olur mu veya takarsam neler yapmalıyım? Birçok forumdan birçok şey okudum fakat tam bir sonunca varamadım, yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Sistemde iki tane işletim sistemi olacağı için açılışta sıkıntı yaşayacaksın. BIOS üzerinden SSD ile bilgisayarını başlat. Sonra Windows 7 olan diski sistem açıldıktan sonra biçimlendir bu şekilde sorunsuz kullanırsın.

Takabilirsiniz hocam. İki işletim sistemi algılarsa birini kaldırabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı