Windows 10 kurulum esnasında disk paylaşımı yerinde takıldım

Ekran görüntüsü atarsan sevinirim eğer orada ayrılmamış sanal diskler gözüküyorsa üstlerine gelip onlara harf atayıp yeni disk oluşturabilirsin.
Ekran görüntü 4 mb dan büyük olduğu için atamıyorum
o ayrılmamış alana harf ata ve windowsu oraya yükle sorunun çözülecektir
Ben şu an kurulum ekranındayım disk harf atayamıyorum

Ekran görüntü 4 mb dan büyük olduğu için atamıyorum

Ben şu an kurulum ekranındayım disk harf atayamıyorum
normalde sen o ayrılmamış alanın içine windowsu yüklemek istediğin zaman otomatikman o diski sistem diski olarak algılayıp harf atar ( yani c harfini verir ) ayrılmamış disk bölümüne ilerle diyemiyor musun ?

normalde sen o ayrılmamış alanın içine windowsu yüklemek istediğin zaman otomatikman o diski sistem diski olarak algılayıp harf atar ( yani c harfini verir ) ayrılmamış disk bölümüne ilerle diyemiyor musun ?
Ben ayrılmamış alana mi basacağım yeni demeyecegim değil mi
Arkadaşlar bicimlendir demedim ben sildim ve ayrılmamış alan var burada ne yapacağım?
Ben ayrılmamış alana ileri dedim ve kurulum devam ediyor sonrasında hangi işlemleri uygulayacağım?
Bu arada sil dedim ne oldu şu an anlamadım bir bozulma soz konusu mu?
Dostum sen diskleri sildin mi yoksa biçimlendirdin mi biçimlendiriysen sıkıntı yok sildiysen :D.
Bu arada sildim bicimlendirmedim arasındaki fark nedir? Ne olacak sil dedim ve sonrasında hangi işlemleri yapacagim lütfen yardımlarınızı bekliyorum bir keresinde daha attım o hataya düşmedim ama bu sefer dalgınlığıma geldi.

Son düzenleme:
@Cnr_als benim dediğimle başlamışsın. Daha ne diye başkasını dinliyorsun?
Sil dedikten sonra elinde 1 adet bölüm kalacak. 400 kusür GB'lık demişsin. Ona tıklayıp yeni de. Sana boyut belirletecek. En yükseği seç. Sonra 3-4 tane bölüm oluşacak. Oradan en büyük olanı seçip ileri de.

Biçimlendirme içerisindeki verileri silerken sil diskteki her şeyi siler. Oluşan bölümler, diskin dosya sistemi vb. şeyleri de siler. Kuracağınız işletim sisteminin sürümüne göre oluşacak bölümler değişebilir. Sil deyip yeni demek çok daha mantıklı.

@takashiskip artık bir şeyler demeyi keser misiniz? Harf atama falan diyorsunuz. Daha önce bu işlemi yapmış gibi durmuyorsunuz.

dostum sil dediğinde komple o diski siler içindekileri silmez diski siler biçimlendir de sadece içindeki dosyaları siler farkı budur.
Ne yani içindekileri silmedi mi?
@Cnr_als benim dediğimle başlamışsın. Daha ne diye başkasını dinliyorsun?
Sil dedikten sonra elinde 1 adet bölüm kalacak. 400 kusür GB'lık demişsin. Ona tıklayıp yeni de. Sana boyut belirletecek. En yükseği seç. Sonra 3-4 tane bölüm oluşacak. Oradan en büyük olanı seçip ileri de.
Sadece yeni demeden ileri dedim sildim fakat yeni oluşturmadan devam ettim

keşke ileri demeseydin yeniye basıp yeni birim oluşturacaktın onun içine kuracaktın windowsu
Ya şu an anlamadığım şu şu an silinmedi mi içindekiler silkinmediyse tekrardan yapabilirim işlemleri ne olacak şu an
Yeni demeden devam edemezsiniz. Tamamını silmemişsiniz siz.
Bak burada adamlar anlatıyor. Süresi 5:43. Daha ne diyeyim bilemiyorum. Benden bu kadar.
Bakin sizi anlıyorum daha önce de bu hataya düşmeden tamamlamıştım ne olduğunu da biliyorum fakat arkadaş dedi sıfırlanması falan yani ne olacak şu an
Yeni demeden devam edemezsiniz. Tamamını silmemişsiniz siz.
Bak burada adamlar anlatıyor. Süresi 5:43. Daha ne diyeyim bilemiyorum. Benden bu kadar.
Şu an kurulum bitti ve ayrılmamış alana devam dedim bitti kurulum ve ayarlamaları yapıyorum ne oldu onu anlamadım hatamı biliyorum tekrardan atacağım şimdi fakat bir sorun olmadan devam etti ileride sorun olacak mi ne uapacagim onu bilmiyorum

Geri
Yukarı