Windows 10 Kurulumu Esnasında Siyah Ekran Sorunu

YigitQ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Yeni bilgisayar topladım ve USB ile Windows 10 kurmaya çalışıyorum. Technopat'ın Windows 10 UEFI Kurulum Rehberini izledim ve her şeyi ona göre yaptım. Ancak şöyle bir sorun var ki Windows 10 logosundan sonra kurulum ekranı gelmesi gerekirken siyah ekranda kalıyor ve hiç bir şey yapamıyorum. Google üzerinden çok fazla araştırma yaptım ancak o kadar çok siyah ekranla ilgili veri var ki benim durumumda olan kimseyi bulamadım.

Bilgisayarın içerisinde şu an bir işletim sistemi yok bu yüzden her şeyi boot edilebilir programlar üzerinden denemeliyim.

Sorun şu şekilde gelişti; Bilgisayarımda harddisk ve SSD var. Boş harddiski Windows kurulumu esnasında biçimlendirmek istedim ancak biçimlendirme esnasında bilgisayar dondu ve bir süre bekledikten sonra reset tuşuna bastım. Şu an da kurulum ekranı hiç bir şekilde gelmemekte. Harddisk'te sorun olsa da SSD var donanımsal bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Şimdiden yardımlar için teşekkürler.

NOT: Anakart = Z170A Tomahawk

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı