NP-RV509-A02TR Windows 10 Format Esnasında Siyah Ekran

UEFI Support açmadan önce direk siyah ekran geliyordu hiç Boot etmiyordu.
NP-RV509-A02TR böyle olacakmış. Ufak bir klavye hatası yapmışım.

Deneyip bilgi aktaracağım. Yarın deneyip bilgi veririm. @Recep Baltaş
Başka bir tavsiyeniz var mıdır denememi istediğiniz?
@Recep Baltaş @Ella Freya Bios güncelledikten sonra bir de varsayılan ayarlara aldım. Uefi'yi kapattı. Yeniden boot etmeyince usb'den güncellemeye karar verdim. Bir buçuk saatten fazladır windows logosunda kaldık. Ne önerirsiniz?
--------------------------------------------------------------------
Windows'un boot kısmında bir hata oluştu ve yeniden 8.1'e döndü.
Verdiği hata:
DSC_1129.JPG

------------------------------------------------------
Rufus ile sadece uefi için hazırlamışım heralde, yeniden iso indirim farklı bir kurulum usb si hazırladım. Bu sefer legacy boot ediyor ama durum şu:
1579174925594494481258.jpg

Son düzenleme:
Deneyip bilgi aktaracağım. Yarın deneyip bilgi veririm. @Recep Baltaş
Başka bir tavsiyeniz var mıdır denememi istediğiniz?
@Recep Baltaş @Ella Freya Bios güncelledikten sonra bir de varsayılan ayarlara aldım. Uefi'yi kapattı. Yeniden boot etmeyince usb'den güncellemeye karar verdim. Bir buçuk saatten fazladır windows logosunda kaldık. Ne önerirsiniz?
--------------------------------------------------------------------
Windows'un boot kısmında bir hata oluştu ve yeniden 8.1'e döndü.
Verdiği hata:
Eki Görüntüle 487314
------------------------------------------------------
Rufus ile sadece uefi için hazırlamışım heralde, yeniden iso indirim farklı bir kurulum usb si hazırladım. Bu sefer legacy boot ediyor ama durum şu:Eki Görüntüle 487292
Çok yüksek ihtimalle HDD'nizde problem var. Farklı HDD ile deneme şansınız varsa deneyebilirsiniz.

Deneyip bilgi vereceğim. @genccluber
Son durum :
Bilgisayarcı bir şekilde format atmış cihaz Windows 10. Herkese yardımlarından ötürü teşekkürler.
.

Son düzenleme:
Konuyu hortlatmış olacağım ama :)
Sorunu yaşayanlar için çözüm;
Eğer cihazı sökebiliyorlarsa Wireless kartı sökerlerse Windows 10u normal bir şekilde kurabilirler.
Maalesef Wi-fi adaptör herhangi bir kapak altında değil cihazı tam sökmek gerekiyor.
Kurulum başarılı bir şekilde yapıldıktan sonra, Wi-fi kartı kartı geri taktığınızda yine sorunsuz çalışacaktır.
Garip ama çözüm bu :)
Edit: Aynı Wireless kartı geri taktığımda yine açılmama sorunu oldu başka bir kart deneyeceğim.
Edit2: Başka bir Kart taktım şimdi sorunsuz...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı