Windows 10 kurulumunda ekranda renkli noktalar

Eovlke

Hectopat
Daha fazla  
Monster marka notebooku teknik servise göndermiştim. SSD'si değiştiği için yeniden Windows kurmak durumunda kaldım. Kurulduktan sonra yeniden başlatılırken siyah ekranda kalıyorum, ondan sonra bu görüntü oluşuyor. Sebebini veya çözümünü bilen var mı?

16068647125077377468734456680388.jpg
16068647614527293207860174298518.jpg

Monster marka notebooku teknik servise göndermiştim. SSD'si değiştiği için yeniden Windows kurmak durumunda kaldım. Kurulduktan sonra yeniden başlatılırken siyah ekranda kalıyorum, ondan sonra bu görüntü oluşuyor. Sebebini veya çözümünü bilen var mı?

Eki Görüntüle 759867Eki Görüntüle 759868
Renk paradoksu.

BIOS ekranına girebiliyor musun? Ekran yine aynı şekilde mi gözüküyor?

Windows sanal imaj dosyasını Rufus adlı program ile yazdırıyorsan MBR-GPT ve BIOS-CSM ayarlarını değiştirmen gerekiyor. Ve Monster marka notebooklar Windows 2004 sürümü kabul ediyor.

Renk paradoksu.

BIOS ekranına girebiliyor musun? Ekran yine aynı şekilde mi gözüküyor?

BIOS ekranına girebiliyoeum bir sıkıntı yol orada.
Windows sanal imaj dosyasını Rufus adlı program ile yazdırıyorsan MBR-GPT ve BIOS-csm ayarlarını değiştirmen gerekiyor. Ve Monster marka notebooklar Windows 2004 sürümü kabul ediyor.

Dediğini yaptım bu sefer de kurulum bittikten sonra tekrar kurulumun başlangıcına atıyor.

Son düzenleme:
Windows sanal imaj dosyasını Rufus adlı program ile yazdırıyorsan MBR-GPT ve BIOS-csm ayarlarını değiştirmen gerekiyor. Ve Monster marka notebooklar Windows 2004 sürümü kabul ediyor.

Dediğini denedim denedim en sonunda tam bitmeden flashı çıkarınca kuruldu teşekkürler yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı