Çözüldü Windows 10 kurulumunda "Yükleme başarısız oldu" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

478424

Decapat
Merhaba, arkadaşlar öncelikle Windows10 kuruluma geçtiğinde "yükleme başarısız oldu" diye bir hata alıyorum, önceden Windows 10 kullanıyordum, Windows 8'e geçmeye karar aldım ve şu an da Windows 8 kullanıyorum. Önceden Windows 10 kullandım. Ve kurulumunda aynı hatayı aldım. Ama orada dosyaları sakla yerine "her şeyi kaldır"ı seçince düzelmişti şimdi ise hiç bir yöntem işe yaramadı :( Yardımlarınızı bekliyorum, görüşürüz.

Çözüm
"Adam akıllı" dediğiniz dosya binlerce kişiye yardımcı oldu. Eğer siz yapamıyorsanız sorun sizdedir. Yapılacak işlem basit. Rehberdeki videoda anlatılmış. Bir adet USB belleğe "Rufus" programı ile indirdiğiniz 5,1 GB'lık dosyayı yazdıracaksınız. Ben size daha fazla yardımcı olamayacağım. Kolay gelsin.

Kardeşim hallettim önce flash belleğe Windows 7 ISO indirdim sonra Windows 10 kurdum Windows 10'u İndirin sanırım sorunun çözümü flash belleğe ISO kuracağımız Windows sürümünün ISO dosyasını indiriyoruz flash belleğe atıyoruz. Sonra ise "yönetici olarak çalıştırıyoruz" ve sorunsuz bir şekilde kurulumu yapıyor.
Hatayı hangi aşamada alıyorsunuz? Kurulumu nasıl yapıyorsunuz? ISO dosyasını USB'ye yazdırıp boot mu ediyorsunuz?

ISO Windows 10'u İndirin buradan yapıyorum ve her şeyi kaldırı seçiyorum oradan sonra, "yükle" yazısına tıklıyorum, mavi bir ekranda kuruluma başlıyor, %80-%73 civarında o hatayı alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ISO Windows 10'u İndirin Buradan yapıyorum ve Her şeyi kaldırı seçiyorum oradan sonra, "Yükle" yazısına tıklıyorum, Mavi bir ekranda kuruluma başlıyor, %80-%73 Civarında o hatayı alıyorum.

Siz ISO değil yükleme aracı indiriyorsunuz. Aşağıya bırakacağım linkteki adımları atlamadan yapın sorun kalmayacaktır. Açılan sayfada 5,1 GB'lık Windows 10 ISO'sunu indirin. Ve yine sayfada bulunan Rufus programı ile USB'ye BOOT edin. Daha sonra USB'den ön yükleme yaparak Windows'u kurun. Anlattıklarım sizi korkutmasın, aşağıdaki rehberde hepsi yazılı. Takılırsanız yazın bana.

Siz ISO değil yükleme aracı indiriyorsunuz. Aşağıya bırakacağım linkteki adımları atlamadan yapın sorun kalmayacaktır. Açılan sayfada 5,1 GB'lık Windows 10 ISO'sunu indirin. Ve yine sayfada bulunan Rufus programı ile USB'ye boot edin. Daha sonra USB'den ön yükleme yaparak Windows'u kurun. Anlattıklarım sizi korkutmasın, aşağıdaki rehberde hepsi yazılı. Takılırsanız yazın bana.

Dostum, ISO'yu bir yeni klasör oluşturup işine attım ama, yine de aynı hata ile karşılaştım.

Boot menüsünden anlamıyorum bana adam akıllı anlatan biri varsa atar mısın kardeşim?
"Adam akıllı" dediğiniz dosya binlerce kişiye yardımcı oldu. Eğer siz yapamıyorsanız sorun sizdedir. Yapılacak işlem basit. Rehberdeki videoda anlatılmış. Bir adet USB belleğe "Rufus" programı ile indirdiğiniz 5,1 GB'lık dosyayı yazdıracaksınız. Ben size daha fazla yardımcı olamayacağım. Kolay gelsin.

Kardeşim hallettim önce flash belleğe Windows 7 ISO indirdim sonra Windows 10 kurdum Windows 10'u İndirin sanırım sorunun çözümü flash belleğe ISO kuracağımız Windows sürümünün ISO dosyasını indiriyoruz flash belleğe atıyoruz. Sonra ise "yönetici olarak çalıştırıyoruz" ve sorunsuz bir şekilde kurulumu yapıyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı