Windows 10 kurulurken kapanıyor

VoidInCredible

Hectopat
Daha fazla  
RAM
12
SSD veya HDD modeli
Kingston 480gb
Ekran kartı
Asus Gtx 760
Arkadaşlar bilgisayarımdan zamanında HDD'lerimi çıkarttığımdan beri ne Windows kuruyor ne açılıyor, yeni bir SSD aldım SSD'yi görüyor ancak Windows kurarken ne kadar seçsemde kapanıyor kurulmuyor. Sonra kurulu Windows var deyip iptal ediyor kapanıyor. Sorun neden kaynaklanıyordur?

Son düzenleyen: Moderatör:
CMD'den size yazdığım şeyi yapın o diski direk temizler aslında attığınız yerden biçimlendir diyerek de oluyor da bence komut ile yapmak daha iyi. Siz deneyin olmaz ise komutla yapın.

O 4 şey sizin sizin diskinizin ayrılmış hali onu tek disk yapmanız lazım.
peki nasıl tek disk yapacağım kusura bakmayın sürekli soruya maruz bırakıyorumda etrafımda soracak kimsem yok

Peki nasıl tek disk yapacağım kusura bakmayın sürekli soruya maruz bırakıyorumda etrafımda soracak kimsem yok.

Size komutlar vermiştim ya daha önceden disk part ile başlayan komut.

Birinden başlayın eğer tek diske dönmez ise onlar komut ile kesin çözüm olacaktır.

Biçimlendirince Windows 0 sürücüsünün 1 bölümüne yüklenemiyor diyor, şimdi diskpart mı yazacağım CMD'ye?

Size komutlar vermiştim ya daha önceden disk part ile başlayan komut.

Onları yazdıktan sonra böyle bir şey diyor.

Biçimlendirince Windows 0 sürücüsünün 1 bölümüne yüklenemiyor diyor şimdi diskpart mı yazacağım CMD'ye
Onları yazdıktan sonra böyle bir şey diyor

Kapat aç yapınca düzeldi. Şu an tek disk oldu. Kurulumu başlatayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biçimlendirince Windows 0 sürücüsünün 1 bölümüne yüklenemiyor diyor şimdi diskpart mı yazacağım cmdye
tekrar yazayım

shift f10 ile cmd ye girin

diskpart yazın takılmalar olabilir.

list disk yazın

select disk 0 yazın

clean yazın

Biçimlendirince Windows 0 sürücüsünün 1 bölümüne yüklenemiyor diyor, şimdi diskpart mı yazacağım CMD'ye?

Kapat aç yapınca düzeldi. Şu an tek disk oldu. Kurulumu başlatayım mı?
yoksa sürücü yükle diyor 0 sürücü varmıs

Biçimlendirince Windows 0 sürücüsünün 1 bölümüne yüklenemiyor diyor şimdi diskpart mı yazacağım CMD'ye.

Kapat aç yapınca düzeldi şu an tek disk oldu kurulumu başlatayım mı?

Yoksa sürücü yükle diyor 0 sürücü varmıs.

Tek disk oldu ise kurulumu başlatın.

Son düzenleme:
Şu an kurulum başladı bakalım kapanıcka mı?

Dosyalar hazırlanırken %35 civarında içeri gidip geldiğimde kapandk PC.

Sorun RAM'lerde olabilir farklı RAM'ler ile deneyin bir daha. Başka seçenek kalmadı çünkü.

Şu an kurulum başladı bakalım kapanıcka mı?

Dosyalar hazırlanırken %35 civarında içeri gidip geldiğimde kapandk PC.

İyi geceler hocam ben yatacağım size kolay gelsin bir gelişme olursa yazarsınız sabah bakarım.

Sorun RAM'lerde olabilir farklı RAM'ler ile deneyin bir daha. Başka seçenek kalmadı çünkü.
Şimdi tekrar deneyeceğim değiştiriyom ramlari

Şimdi tekrar deneyeceğim değiştiriyom ramlari
Kapandıktan sonra en başa döndü yine ekran gelmeden kapanıyor

İyi geceler hocam ben yatacağım size kolay gelsin bir gelişme olursa yazarsınız sabah bakarım.
Şimdi senin dediklerini en baştan yaptım. Windows yüklendikten sonra yeniden başlatınca Bilgisayar beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı hatası veriyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı