Windows 10 Laptop Kulaklık Mikrofonunu Kullanamama

YatoKen

Decapat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 AN515-54:İ5 9300H,GTX 1650 4GB GDDR5
Kulaklığın resmi sitesinde benim modelime ait bir driver mevcut değil, kulaklıkla alakalı sunulan bütün driverları da denedim, maalesef işe yaramıyor.

Laptop için ise ses driverını kaç defa silip tekrar yüklediğimi unuttum inanın. Şimdi resmi sitedeki eski bir sürümü kurarak deneyeceğim bir de.

Konuyu hortlatıyorum ama aynı sorunu ben de yaşıyorum, çözebildiniz mi acaba?
Oyuncu laptopumda tek jack girişi ve oyuncu kulaklığım tek jack uçlu olmasına rağmen kulaklıktan sadece ses geliyor, mikrofonunu kullanamıyorum. Mikrofon ayarlarında bilgisayarın sadece mevcut mikrofonu gözüküyor, kulaklığın mikrofonunu kullanamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:
Konuyu hortlatıyorum ama aynı sorunu ben de yaşıyorum, çözebildiniz mi acaba?
Oyuncu laptopumda tek jack girişi ve oyuncu kulaklığım tek jack uçlu olmasına rağmen kulaklıktan sadece ses geliyor, mikrofonunu kullanamıyorum. Mikrofon ayarlarında bilgisayarın sadece mevcut mikrofonu gözüküyor, kulaklığın mikrofonunu kullanamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Aynı sorunu yaşıyorum. Çözebildiniz mi?

Aynı sorunu yaşıyorum. Çözebildiniz mi?

Maalesef hala çözemedim. Ancak tek jack girişli kulaklığın yanında verilen 2 uçlu kabloyu USB uçlu ses sürücüsüne takıp çözenler varmış. Henüz almadım, denemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı