Windows 10 lisansı Windows 11 de kullanılır mı?

Wierless0

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Forumda gezinirken Windows 10 lisansını Windows 11'de kullanılabileceği okudum bu nasıl oluyor sıfır PC için kuracağım Windows 11 mi almak gerekir yoksa Windows 10 anahtarı yazmak yeterli olur mu?

Merhaba arkadaşlar. Forumda gezinirken Windows 10 lisansını Windows 11'de kullanılabileceği okudum bu nasıl oluyor sıfır PC için kuracağım Windows 11 mi almak gerekir yoksa Windows 10 anahtarı yazmak yeterli olur mu?
Evet geçebilirsin. Lisanslı bir Windows 10'a sahipsen Windows 11'e ücretsiz bir şekilde geçebilirsin.

@Wierless0 Windows 10 lisansi alirsaniz, Windows 11'e gecince yine etkinlesir. Windows 11 lisandi alirsaniz, Windows 10'a gecince yine etkinlesir. İkisinden biri olsun, hepsinde de ayni.

Hocam PC yeni alınacak freedos
Eğer lisansın yoksa bunu microsoft'un kendi sitesinden satın alabilirsin. Daha önceden kullandığın bir lisansın varsa bunu kullanabilirsin.

Bende daha ucuz diye win10 oem key aldım 11 proda etkinleştirdim. Oem alman daha mantıklı ankartına gömülüyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı