Windows 10 Lite by oprekin güvenli midir?

calvinSUPREMACY

Decapat
Daha fazla  
Aranızda Windows 10 Lite versiyon by oprekin kullanan var mı? Varsa herhangi bir sıkıntı, güvenlik ile alakalı, dolandırıcık tarzı şeyler olup olmadığını ve performansıyla alakalı birkaç şey söyler misiniz?

Hazır modlu Windows kullanmayınız. Modlu Windows önermiyorum ha illaki kullanacağım diyorsanız kendiniz modlama yapın NTLite gibi programlar ile. Güvenli değil modlanmış Windows'lar.

Uzun süre kullandım her hangi bir güvenlik problemiyle vesaire karşılaşmadım. Performansı çok iyi.
Bazı kişiler NTLite ile kendin yap kimseye güvenme demiş fakat belki NTLite backdoor yerleştiriyordur yaptığımız ISO'ya bunu bilemeyiz. Kullanmak istiyorsan güvenmek zorundasın. Zaten bu tarz kaygıların varsa orijinal iso kurar geçersin. Oprekin zaten paralı yapıyor bu işi artık.

Uzun süre kullandım herhangi bir güvenlik problemiyle vesaire karşılaşmadım. Performansı çok iyi.
Bazı kişiler NTLite ile kendin yap kimseye güvenme demiş fakat belki NTLite backdoor yerleştiriyordur yaptığımız ISO'ya bunu bilemeyiz. Kullanmak istiyorsan güvenmek zorundasın. Zaten bu tarz kaygıların varsa orijinal ISO kurar geçersin. Oprekin zaten paralı yapıyor bu işi artık.

Orijinal ISO'yu 7Z ile masaüstüne çıkartırsın
NTLite ile orijinal ISO'yu baglar hiçbir işlem yapmadan tekrar ISO yapar ikisini karsılastırırsın…
NT Lite ile bagladıgın içinde
Windows'ta task(yanlış yazmıs olabilirim)
İçine bakarsın, bos olması gerek,
Admin hesabı olmaz
Apdata baslangıçta herhangi bir şey olmaz vs…

Yeni konular

Geri
Yukarı