Windows 10 Lite kurulur mu?

Bende RAM yetmediği için düşüreyim sürümü diyorum ama işte bende bilmiyorum ne yapabilirim Windows 10 Home kullanıyorum şu an.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu adamın ISO sunu indireblirsin. Ya da videosunu izleyip kendin yapabilirsin onu da anlatıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu adamın ISO sunu indireblirsin. Ya da videosunu izleyip kendin yapabilirsin onu da anlatıyor.

Windows 11 kuruyor ama.

Hocam bence kullanmayın normal 10 kullanın ya da 8.1 kurun modlanmış ISO'larda bazı şeyler silinerek hem sistemde hata meydana gelebiliyor. Hem de yapan kişi kötü amaçlı ise hem bilgilerinize şifrelerinize vs erişebiliyorlar.

Bende RAM yetmediği için düşüreyim sürümü diyorum ama işte bende bilmiyorum ne yapabilirim Windows 10 Home kullanıyorum şu an.

AMD Win 8 desteklemiyor.
Hocam forumu araştırdım. @OgnitorenKs hocamızın ISO'si var.

Fazla kırpılmış değil mi?

Geri
Yukarı