Windows 10 Lite ghost spectre nasıl kurulur?

Şu an en iyi Windows 10 versiyonu hangisi link atar mısınız?

Şu anda en son sürümü bu şifre alttaki Video'nun açıklamasında. Kurulum yaparken superlite seçmeniz performans açısından daha iyi olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu anda en son sürümü bu şifre alttaki Video'nun açıklamasında. Kurulum yaparken superlite seçmeniz performans açısından daha iyi olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kankam W11de olabilir problem yok ama en iyisi bu diyorsan bunu kuruyorum.

Nasıl yani? Ghost Spectre ama hala geliştirilmeye devam ediyor.
GHOST SPECTRE kendi çapında kullanıcılarını dinlemeyen kendi kafasınca geliştiren güvenilir bir geliştiricidir. Fakat updaterlarında çıkan virüsler ise ayrı bir konunun parçasıdır. Son zamanlarda redditte çok görülmeye başlandı.

GHOST SPECTRE kendi çapında kullanıcılarını dinlemeyen kendi kafasınca geliştiren güvenilir bir geliştiricidir. Fakat updaterlarında çıkan virüsler ise ayrı bir konunun parçasıdır. Son zamanlarda redditte çok görülmeye başlandı.
crawenOS tavsiye eder misin yüklemeli miyiz?

crawenOS tavsiye eder misin yüklemeli miyiz?
Merhaba BlackeagLee,
crawenOS'u yüklemenizi tavsiye etmeden önce gözden çıkarmanız gerekenler şunlardır;

Windows Defender
Windows Update
Call Of Duty Warzone
CS:GO FaceIT

Bunlara ihtiyacınız yoksa yükleyebileceğiniz dünya üzerindeki en hızlı modlanmış windows tabanlı işletim sistemidir.

Merhaba blackeaglee,
Crawenos'u yüklemenizi tavsiye etmeden önce gözden çıkarmanız gerekenler şunlardır;

Windows Defender
Windows Update
Call of Duty Warzone
CS:GO FACEIT

Bunlara ihtiyacınız yoksa yükleyebileceğiniz dünya üzerindeki en hızlı modlanmış Windows tabanlı işletim sistemidir.

Peki karşılaştırma yapmak için görev yöneticisindeki işlemler ve RAM kullanımını gösteren testler mevcut mu?

Geri
Yukarı