Windows 10 Lite ghost spectre nasıl kurulur?

Ege Homelander

Hectopat
Yer
Chicago
Daha fazla  
Merhaba ben YouTube video yapacağım Windows sürümlerinde oyun performansı diye herkes Windows 10 Lite kur dedi de nasıl kuracağım yardımcı olur musunuz?
Bir de buradan mı indireceğim? GHOST SPECTRE

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben YouTube video yapacağım Windows sürümlerinde oyun performansı diye herkes Windows 10 Lite kur dedi de nasıl kuracağım yardımcı olur musunuz?

Ben güvenmiyorum o sürümlere resmi dağıtım değil sanırsam.

Sitenin altında indirme linkleri var oradan normal bootable seçeneğinin karşısında indirme linkleri var kurduktan sonra Rufus programı ile USB diskinize yazdırıyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güncel buladiğim tek link bu:

Orijinal sitesinden mi buldun ghost sürümünü zaten kurarken yanlış hatırlamıyorsam 4-5 seçenek geliyor compact + Defender veya superlite düz + Defender şeklinde en performanslı sürümü süper Lite bence.

Orijinal sitesinden mi buldun ghost sürümünü zaten kurarken yanlış hatırlamıyorsam 4-5 seçenek geliyor compact + Defender veya superlite düz + Defender şeklinde en performanslı sürümü süper Lite bence.

Evet hocam orijinal konu sahibinin attığı site ghost spectre tarafından desteği kesilmiş. Son videolarındaki linklere tıklayınca farklı bir siteye atıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı