Windows 10 LoL oynarken mavi ekran

FuNN07

Hectopat
Evet mavi ekran hakkında sanırım 4. konum falan fakat bu sefer alttaki yazıya bakmayı unuttum :D ne mutlu ki minidump tam olarak oluştu. LoL oynuyordum ve altta Zoom açıktı dersteydim :D dün de 2 kere ırql aldım fakat bugün hataya bakmayı unuttum :( Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleme:
O da ilginç. Fakat Wattman hatası ve minidump içeriğiniz ekran kartını işaret ediyor. Sadece wattman olsa belki çözülebilir derim ama minidump dosyasında da görününce insan sorunu doğal olarak onda buluyor.
Garantiye yollamaktan başka çare yok o zaman bekleyeceğim 1-2 hafta :/
@Bora Dere kartı değiştirmeden çözülmez mi bu sorun :(
@Bora Dere Arkadaşımla beraber özel oyun oynarken de sıkıntı yok her zaman oyun başladıktan 1-2 dk sonra oluyor.
@Bora Dere Başka forumdan bir arkadaş ses sürücüsünden ve ekran kartı sürücüsünden hata verdiğini söyledi hepsini DDU ile silip yükledim Ekran kartına ise 20.2.2 sürücüsünü yüklememi istedi. Gta5'te denedim bir sıkıntı çıkmadı bilgisayarı denemem için söylebileceğiniz bir program oyun vs. var mıdır acaba? (Daha lolde deneme şansım olmadı)

Son düzenleme:
Rica ederim, gözünüz aydın :)

Tekrar mavi ekran almaya başladım ve sebebini buldum. LoL'ü tam ekran moduna aldığımda 30 FPS'ye sabitleniyordu ve pencereli modda oynuyordum sıkıntı olmuyordu. Tam ekrana aldığımda bazenleri ise 30 FPS'ye sabitlenmiyor FPS'de dalgalanma oluyor ve mavi ekran alıyorum. Başka bir forumdaki arkadaş da minidump dosyasında monitörden dolayı mavi ekran yediğimi söyledi. Bu dediğim CRU ile monitör OC denememden sonra olmaya başladı o ayarları nasıl geri alabilirim bir fikriniz var mı?

Son düzenleme:
Atabilirsiniz tabii ki, monitör ile ilgili olduğunu bahsettiğiniz konudan mı duydunuz?

Yeni açtığınız konuyu da takip ediyorum bu arada. Gerekirse ben de yazacağım. Gerçi Recep Baltaş yazmış, pek gerekli olacağımı sanmıyorum :D

Atabilirsiniz tabii ki, monitör ile ilgili olduğunu bahsettiğiniz konudan mı duydunuz?

Yeni açtığınız konuyu da takip ediyorum bu arada. Gerekirse ben de yazacağım. Gerçi Recep Baltaş yazmış, pek gerekli olacağımı sanmıyorum :D
Aynen o konuda bir arkadaş da ilgilenmişti sizin gibi. O konunun linkini atmak istiyorum da etik olur mu acaba diye düşündüm :D

Yeni konular

Geri
Yukarı