Windows 10 LTSC kurarken bilgisayar kapanıyor

Ben zaten nasıl yapıldığını biliyorum sorunum da o zaten önceki mesajları okuyup yazın lütfen umudumu da yitirdim zaten olacağını zannetmiyorum artık.

Arkadaşı bilgilendirmek için yazdım yoksa senin dediğin linki koydum bende.

Sorun yok, linki Technopat'dan aldım zaten, o da olmadı modlu kullansın isterse, burada arkadaşlarımızın yaptığı bir sürü modlu Windows 10 ISO'su var. Server 2016 kursa desem ev kullanıcılarına yönelik değil ve ağır, 3 ayda 4 ayda bir güncelleme geliyor bu sürümlere, Anakartta sorun mu var acaba? Yanılıyorsam düzeltin.

Ben zaten nasıl yapıldığını biliyorum sorunum da o zaten önceki mesajları okuyup yazın lütfen umudumu da yitirdim zaten olacağını zannetmiyorum artık.

Technopat'dan modlu ISO'lara bakın, kullanıcılar yapıyor ve gayet güvenli buradan indirirseniz. Umudu yitirmeyin umudunuzu yitirdiğiniz anda kaybedersiniz.

Sorun yok, linki Technopat'dan aldım zaten, o da olmadı modlu kullansın isterse, burada arkadaşlarımızın yaptığı bir sürü modlu Windows 10 ISO'su var. Server 2016 kursa desem ev kullanıcılarına yönelik değil ve ağır, 3 ayda 4 ayda bir güncelleme geliyor bu sürümlere, anakartta sorun mu var acaba? Yanılıyorsam düzeltin.

Technopat'dan modlu ISO'lara bakın, kullanıcılar yapıyor ve gayet güvenli buradan indirirseniz. Umudu yitirmeyin umudunuzu yitirdiğiniz anda kaybedersiniz.

Modlu ISO dosyaları setup.exe'si açılmıyor dosya içinden benim sorunumda o zaten USB bellek DVD gibi şeyler kullanamıyorum sadece ISO dosyası içinde setup exe çalışırsa kuruluyor.

Siz dediğim Microsoft'un programını indirip ISO'yu USB'ye yazdınız mı?

Evet hocam işe yaramıyor hiçbir bellek DVD.

Windows 7/8/8.1/10 ve Windows Server 2012 hepsini destekler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşe yaramıyor derken usb mi oluşturamıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı