Windows 10 LTSC kurarken bilgisayar kapanıyor

Daha önce windows kaç vardı?

O kadar az beklemeyin.
Belki en az
Windows 8.1 embedded industry Pro
kullanıyordur. Windows 10 LTSC'nin Windows 8.1 karşılığı.

Ben sisteme şu an W11 kurdum. Oyun vs derdim yok. Güzel çalışıyor :)

Sizinki ile aynı donanım

Son düzenleme:
Fakat daha önce gördüğüm videolarda 480 mb kullanıyor ?

Daha önce Windows kaç vardı?

O kadar az beklemeyin.
Belki en az.
Windows 8.1 embedded industry Pro.
Kullanıyordur. Windows 10 LTSC'nin Windows 8.1 karşılığı.

Ben sisteme şu an W11 kurdum. Oyun vs derdim yok. Güzel çalışıyor :)

Sizinki ile aynı donanım.

Benimki ile aynı donanım mı? Benimki W11 bile desteklemiyor. Ayrıca benimki ile aynı olsa (hemen hemen diyelim) RAM sıkıntısı var W11'de nasıl oluyor anlamadım.

Bende kurunca sevinirsiniz sanmıştım. Sizin derdiniz biraz başkaymış galiba. Öyle çok düşük ram tüketimi için oynanmış isolar oluyor. Ama ne kadar sağlıklı soru işareti.

Bende kurunca sevinirsiniz sanmıştım. Sizin derdiniz biraz başkaymış galiba. Öyle çok düşük ram tüketimi için oynanmış isolar oluyor. Ama ne kadar sağlıklı soru işareti.
Aslında sevindim sağ olasınız yeterince yardımcı oldunuz. Sağlıklı olması pek umurumda değil açıkcası zaten 1 formata hal oluyor zaten2. bilgisayarım olduğundan sorun değil yani.

Hocam sounum çözüldü şimdi kuruyorum eğer yapamayan varsa( benimle aynı sorunu olan) anlatayım iso dosyasına giriyorsunuz sonra setup.exeyi yönetici olarak çalıştırıyorsunuz 1-2 dakika bekledikten sonra kurulum yeri açılıyor. Çözüm olarak işaretlenirse faydalanılabilir

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı