Windows 10 LTSC (LTSB) için ISO arşivi

Bu LTSC'nin içinde KMS oto script var mı yoksa saf mı?

Saf yani içinde bir KMS veya benzeri bir araç yok. Sizin etkinleştirmeniz gerekiyor. Zaten sağlam lisans LTSB/LTSC sürümleri için de lisans satıyor.
Lisans için link:
Not: Neden lisans OEM değil derseniz nedeni şu:
LTSB/LTSC sürümlerinin OEM olarak bir lisansı ne Microsoft ne de başkası tarafından satılmamaktadır.
Çünkü LTSB ve LTSC sürümleri Microsoft tarafından Enterprise sürümlerden biri olarak kabul edilmektedir. Ve Enterprise sürümlerin OEM lisansı yoktur.
Zaten LTSB sürümlerinin tam adı Enterprise LTSB'dir.
LTSC sürümlerinin tam adı ise Enterprise LTSC'dir.
Windows 10 edisyonları karşılaştırma tablosu.

Screenshot_20230615-094001_Chrome.png

Kaynak:
Not2: Hiçbir şeyden dolayı sorumluluk almıyorum yani her şeyden siz sorumlusunuz.

NVIDIA driver kurulabiliyor mu? 1607 de direk hata veriyordu.

LTSC 2019 ve LTSC 2021'de hata vereceğini zannetmiyorum. LTSB 2016'yı ise denemek lazım. Bu zamana kadar LTSB 2016'yı hep eski sistemlere kurdığumdan modern driverların LTSB 2016'da çalışıp çalışmadığı hakkında bir fikrim yok.
Not3: Hiçbir şeyden dolayı sorumluluk almıyorum yani her şeyden siz sorumlusunuz.

Son düzenleme:
Aklıma böyle bir konu açmak Sosyal'deki Windows 7 ISO arşivi sayesinde geldi.😄

Hem de Windows 8.1 desteği bitmek üzere olduğundan ileride popüler bir gönderi olur gibi.🤔
Özelikle Windows 10 LTSB 2015/2016 sürümleri için bu arşiv çok kullanılacak.

Hocam ben Microsoft Store yükleyeceğimde, 2016 olan 1607 oluyor değil mi ?

Hocam ben Microsoft Store yükleyeceğimde, 2016 olan 1607 oluyor değil mi?

Evet Windows 10 LTSB 2016'ya Microsoft Store yüklenebiliyor.
Fakat direk olarak yüklü gelmiyor. Microsoft Store'u manuel olarak yüklemeniz gerekiyor.
Bu video İngilizce fakat size yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet Windows 10 LTSB 2016'ya Microsoft Store yüklenebiliyor.
Fakat direk olarak yüklü gelmiyor. Microsoft Store'u manuel olarak yüklemeniz gerekiyor.
Bu video İngilizce fakat size yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler 🙂

LTSC 2019 ve üzerine kurulabiliyor, 2015'e kurmayı denedim ama DCH hatası verdi.

Saf.

Hocam NVIDIA diver için DCH olan sürümü indirmeniz gerekiyor. Sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz yani.

Hocam arşivde bulunan Windows 10 LTSB 2016 Torrent linkinde herhangi bir indirme veya bağlantı noktası bulunmuyor. Aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleme:
2015-2016 kullanılmaz neredeyse hiçbir driver/program çalışmıyor daha üst Windows buildi istiyorlar. Ama 2019 kullanılabilir 1809 en stabil build üstüne ltsc.

Yeni konular

Geri
Yukarı