Windows 10 LTSC sürümü nasıl indirilir?

Hocam 1 haftadır atlas OS 20H2 sürümünü kullanıyorum aşırı memnunum sorunuz varsa cevapliyabilirim.
Hocam forumdaki çoğu kişi bu tarz modlanmış isoların güvenilir olmadığını söylüyor. Kuşkulandım güvenlik açısından. Bir de Ram kullanımı nasıl? Sistemimdeki tek problem Ram kaynaklı fps dropları çünkü.

Hocam forumdaki çoğu kişi bu tarz modlanmış ISO'ların güvenilir olmadığını söylüyor. Kuşkulandım güvenlik açısından. Bir de RAM kullanımı nasıl? Sistemimdeki tek problem RAM kaynaklı FPS dropları çünkü.

Yok hocam ben test etmedim sadece yükledim baktım güvenlik içime sinmedi normal Windows kurdum lisans aldım bir de. Ama söyleyeyim aşırı fazla şey kaldırılmış.

Nasıl kaldırıyorlar bu gereksiz özellikleri? Biz kendimiz modlayıp gereksiz özellikleri kaldırsak o zaman güvenilir olur mu acaba? Nerden yapabiliriz acaba?

Kullanıyor musun hala güvenli mi?

Hocam 1 haftadır atlas OS 20H2 sürümünü kullanıyorum aşırı memnunum sorunuz varsa cevapliyabilirim.

Hocam forumdaki çoğu kişi bu tarz modlanmış ISO'ların güvenilir olmadığını söylüyor. Kuşkulandım güvenlik açısından. Bir de RAM kullanımı nasıl? Sistemimdeki tek problem RAM kaynaklı FPS dropları çünkü.

Hocam Valorant da eskiden 1280x720 de en Low da 75 FPS alırken şimdi 1366x768 filtreleme 8X arayüz orta bloom açık 75 FPS aliyorum fark etti bayağı Valorant da.

Hocam benim güvenlikten yana bende bir sorun olmadı kullanıyorum hala.

Geri
Yukarı