Windows 10 mağaza uygulamaları kapanıyor

mertmen08

Hectopat
Merhabalar bir sorun ile ilgili yardım almak için açtım bu konuyu. Sorunum Microsoft Store ile ilgili, mağaza Türkçe iken sayfalar yüklenmiyordu. Bölgeyi ABD yaparak sorunu çözmüştüm ancak dün Forza Horizon 3 ve 4'ü indirmiştim PC'ye. Bugün açmaya çalıştığımda her iki oyunda da pencere geliyor ve kapanıyor daha sonra birkaç uygulamayı test ettim indirip onlarda aynıydı ne yaptıysam çözemedim sorunu. Bu sorunla karşılaşan ve çözümü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1.) Bölgeyi ABD, dil seçeneğini Türkçe yap. İkinci dil seçeneği olarak İngilizce dil paketini indir yüklü değilse. (Bilgisayarı yeniden başlat.)

2.) İngilizce dil paketi de yüklü ise bölge ABD, dil İngilizce seçili olsun.

3.) Bölge Türkiye, dil Türkçe iken oturum açmadan kullanmayı dene.

İngilizce dil paketini yüklemeden önce bende de bu şekilde tepki vermişti.

Not: Bu seçenekler mağaza sıfırlama gibi diğer önerilen çözümler denendikten sonra denenmiştir. Diğer seçenekleri daha önceden uygulamadıysa onları denedikten sonra bunları deneyebilirsin.

1.) Bölgeyi ABD, dil seçeneğini Türkçe yap. İkinci dil seçeneği olarak İngilizce dil paketini indir yüklü değilse. (Bilgisayarı yeniden başlat.)

2.) İngilizce dil paketi de yüklü ise bölge ABD, dil İngilizce seçili olsun.

3.) Bölge Türkiye, dil Türkçe iken oturum açmadan kullanmayı dene.

İngilizce dil paketini yüklemeden önce bende de bu şekilde tepki vermişti.

Not: Bu seçenekler mağaza sıfırlama gibi diğer önerilen çözümler denendikten sonra denenmiştir. Diğer seçenekleri daha önceden uygulamadıysa onları denedikten sonra bunları deneyebilirsin.
Hepsini denedim ancak sorun hala devam ediyor.

s
Bugün bir arkadaştan sorunun geçtiği bilgisini aldım. Bende de sorun yok şuan. Mağaza oturumu açık sayfalar yükleniyor. Bir süre sonra sende de geçebilir. En azından sayfa yüklenme hatası için.

Diğer sorun yaşayan arkadaşlara da bildirdim ancak henüz kimseden geri dönüş olmadı. Diğer konuları da takip edebilirsin.

Microsoft Store'da oturum açınca sayfalar yüklenmiyor

Microsoft Store Uygulama Sayfaları Açılmıyor
Sayfalar yükleniyor hiç bir sıkıntı yok ancak oyunlar açılmıyor kafayı yemek üzereyim her şeyi denedim ancak düzelmiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı