Windows 10 Mağaza ve Uygulama Açılmama Sorunu

Arkadaşlar bendede aynı sorun vardı. Hizmetlerde Windows defender güvenlik duvarı devre dışı bırakmıştım. Tekrar aktif edince düzeliyor. Görev yöneticisini seçin. Oradan hizmetler listenin en sağında. Orayı seçtikten sonra en alt tarafta hizmetleri aç tuşu var. Orada Windows Defender Güvenlik duvarı var onu etkin yaptım düzeldi.

Merhaba Arkadaşlar Ben Sorunun Cevabını Buldum, Öncelikle Arama Çubuğuna (WindowsPowershell) Yazıyoruz Ve Yönetici olarak Açıyoruz, Sonra Bu Kodu Sağ Tıklıyarak Yapıştırıyoruz Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”} Ve Enter Diyip Sorunu Çözüyoruz Sonra Mağzaya Girip İstediğinizi rahatlıkla yapabilirsiniz Saygılar. BU SORUNUN CEVABINI BULAN KİŞİ (KERİM USTA'DIR)
Ya verdiğin kod hali hazırda çalışan uygulamaları bile açmıyor artık. Hesap makinesi bile açamıyorum koskoca orijinal Windows 10'da

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı