Windows 10 Mart 2021 Güncellemesi Mavi Ekrana Neden Olabiliyor!

261538

Megapat
Makaleler
98
Yeni güncellemenin bazı cihazlarda sorun yarattığı kullanıcılar tarafından belirtildi.

Güncellemeler, tümü önemli olan ikinci en yüksek önem derecesine sahip güvenlik sorunlarını yamalıyor. Bu güncellemelerin eklediği ek sorunlardan biri, FILE bağlantı noktalarına yazdırma güvenlik açığıdır. Sorun, Windows 7'den Windows 10'a kadar tüm Windows sürümleri için güncellemelerde düzeltildi.

Aşağıdaki güncellemeler, FILE bağlantı noktası yazdırma düzeltmesini içerir:
Windows 10'dan eski sürümlerde sorun olup olmadığı tam bilinmiyor şimdilik. Genelde mavi ekran alan kişilerin "win32kfull.sys" olarak aldığı görüldü.

Kaynak

Yeni güncellemenin bazı cihazlarda sorun yarattığı kullanıcılar tarafından belirtildi.

Güncellemeler, tümü önemli olan ikinci en yüksek önem derecesine sahip güvenlik sorunlarını yamalıyor. Bu güncellemelerin eklediği ek sorunlardan biri, fıle bağlantı noktalarına yazdırma güvenlik açığıdır. Sorun, Windows 7'den Windows 10'a kadar tüm Windows sürümleri için güncellemelerde düzeltildi.

Aşağıdaki güncellemeler, fıle bağlantı noktası yazdırma düzeltmesini içerir:
Windows 10'dan eski sürümlerde sorun olup olmadığı tam bilinmiyor şimdilik. Genelde mavi ekran alan kişilerin "win32kfull.sys" olarak aldığı görüldü.

Kaynak

Hocam ben yükledim herhangi bir sorun yaşamadım.

1615414728356.png

Yeni konular

Geri
Yukarı