Windows 10 masaüstü özelleştirme

KyryloDN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Україна
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Extensa EX215-54 || Intel Core i5-1135G7 2.40GHz || Intel iRIS Xe Graphics || 16GB DDR4 3200 MHz || OS: Windows 10 Home
Öncelikle merhabalar ben masaüstüme bir düzen, şekil şemal katmak istiyorum şu anki hali bana kriz geçirttiriyor yok mudur bir çaresi?

Ekran Görüntüsü (371).png

TranslucenTB indirerek görev çubuğunu şeffaf yapabilirsin arkaplan olarak ise Apple ın renkli bir PC wallpaper i vardı onu yapabilirsin

Ekran Görüntüsü (6).png

Eğer böyle yapmak istiyorsanız masaüstüne sağ tıklayıp görünümden masaüstü simgelerini göster seçeneğini kapatabilirsiniz. Daha sonra güzel bir duvar kağıdı ile işi halledersiniz. Görev çubuğu için TranslucentTB, RoundedTBtb veya TaskbarX kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eskiden üsttekini kullanıyordum. Ek olarak duvarkağıdını Wallpaper Engine'den hareketli seçerseniz çok daha şık olacaktır.

Benim kullandığım:

Alternatifler:

Attığım videolara benzer çok sayıda video mevcut. Benzer video başlıklarını aratarak daha fazlasını bulabilirsiniz.

Öncelikle merhabalar ben masaüstüme bir düzen, şekil şemal katmak istiyorum şu anki hali bana kriz geçirttiriyor yok mudur bir çaresi?

Eki Görüntüle 1296876

Benim masaüstüm bu şekilde Microsoft Store'dan lively wallpaper uygulamasını kullanıyorum.
O uygulamada görev çubuğunu şeffaf yapma yeri de var ama ben TaskbarX kullanıyorum onun için de.

Dosya Ekleri

• 1644096846199.png
    1644096846199.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 151

Geri
Yukarı