Windows 10 Masaüstünüzü Özelleştirin

Saati nasıl Türkçe yaptınız bir de masaüstü arkaplanını paylaşırsanız çok iyi olur.

Mesajınızı şimdi gördüm hocam. Konu sahibi arkadaş nasıl yapıldığını anlatmış. Ben de translate olayı çalışmadı, direkt olarak English.inc isimli dosyası kopyalayıp içeriği Türkçe olarak düzenledim ve Turkish.inc olarak kaydettim, ayarlada "Turkish" olarak girdim. Arkaplan görselini mesaja ekledim.

Dosya Ekleri

• 168399.jpg
    168399.jpg
    344,6 KB · Görüntüleme: 69
İlk mesajdaki videonun temasıyla, sitelerindeki başka bir temayı birleştirdim kendimce. Birinin tarih saat kısmını aldım, öbürünün hava durumunu, birinin uygulamalar sekmesi kısmını, öbürünün müzik çalarını vs. Reddit'ten de bir arkaplan görüntüsü buldum. Böyle bir şey çıktı ortaya.

Ancak şöyle bir sorun yaşıyorum, müzik çubuğu sadece bilgisayarımda yüklü olan şarkıları algılıyor. Konuda belirttiğiniz Spotify kodunu aynı dizinde winamp'ın satırlarını silip onun yerine eklememe rağmen Spotify'ı algılamıyor. Yine de çok hoş oldu bence. Teşekkürler, çok güzel konu.

3124213.png

Son düzenleme:
Bende alt kısımdaki programlar böyle gözüküyor. Büyük ihtimalle bende olmadığı için. Bunun bir çözümü var mıdır acaba

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    642,3 KB · Görüntüleme: 41
Spotify için, Winamp kodlarını vereceğim kod ile değiştirin. Sonra tekrar player seçme ekranından Spotify gelecek seçin ve playere sağ tıklayıp yenile deyin.

Eki Görüntüle 605057

[MeterSpotifyButtonPassive]
Meter=String
StringAlign=Right
FontFace=Segoe UI Light
FontSize=11
FontColor=255,255,255
X=r
Y=25r
Text=Spotify
SolidColor=0,0,0,80
AntiAlias=1
MouseOverAction=[!ShowMeter MeterSpotifyButtonActive][!HideMeter MeterSpotifyButtonPassive][!Update]

[MeterSpotifyButtonActive]
Meter=String
StringAlign=Right
FontFace=Segoe UI Light
FontSize=11
FontWeight=800
FontColor=18,160,230
X=r
Y=r
Text=Spotify
SolidColor=0,0,0,80
AntiAlias=1
Hidden=1
MouseLeaveAction=[!ShowMeter MeterSpotifyButtonPassive][!HideMeter MeterSpotifyButtonActive][!Update]
LeftMouseDownAction=[!WriteKeyValue Variables Player Spotify "#@#Variables.inc"][!Refresh *]

Tarih dilini değiştirmek isteyenler burayı değiştirmeli.

Eki Görüntüle 605063
Hocam aradan çook uzun zaman geçmiş ama konuyu hortlatarak spotify ekleme işlemnini beceremediğimi belirtmek istiyorum hala aktif iseniz yardımcı olma şansınız var mıdır?

Mesajınızı şimdi gördüm hocam. Konu sahibi arkadaş nasıl yapıldığını anlatmış. Ben de translate olayı çalışmadı, direkt olarak English.inc isimli dosyası kopyalayıp içeriği Türkçe olarak düzenledim ve Turkish.inc olarak kaydettim, ayarlada "Turkish" olarak girdim. Arkaplan görselini mesaja ekledim.
Hocam valla bunu da beceremedim bi yardımcı olsanız?

Yeni konular

Geri
Yukarı