Windows 10 Mavi Ekran Hataları

Daha fazla  
Öncelikle bilgisayarda sadece antivirüs ve League of Legends bulunmaktadır. Yani sorun çıkaracak sakıncalı yazılımlar yoktur. Oyun sonu ekran birden tuhaflaşıp kapandı. Bilgisayarı kapattım, tekrar açtığımda ise kurtarma ekranı ile karşılaştım. Bu ekrandan sıfırlamayı seçtim. Windows tekrar yüklenirken bilgisayarınız yeniden başlatılacak dedi. Yeniden başlatmanın ardından aldığım hatalar şu şekilde.

Mavi ekranda yazanlar:
  • Video TDR Failure Atikmpag.sys
  • System Service Exception dxgmms1.sys
  • Bad Pool Header
  • Kernel Security Check Failure
  • Page Fault in Nonpaged Area
  • Memory Management
  • Kmode Exception Not Handled
Bilgisayar açılırken Windows 10 logosu geliyor, ekranda yeşil noktalar beliriyor, biraz bekletince görüntü gidip gelmeye ve görüntülerin bir kısmı yok olmaya veya kare kare olmaya başlıyor. Ekrana gelen yazı bu şekilde:
  • Bilgisayar beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı veya beklenmeyen bir hata ile karşılaştı. Windows yüklemesi devam edemiyor. Windows'u yüklemek için bilgisayarı yeniden başlatmak üzere "tamam"ı tıklatın ve yüklemeyi yeniden başlatın.
Bilgisayarımı tekrar nasıl çalışır hale getirebilirim, yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bilgisayarda sadece antivirüs ve League of Legends bulunmaktadır. Yani sorun çıkaracak sakıncalı yazılımlar yoktur. Oyun sonu ekran birden tuhaflaşıp kapandı. Bilgisayarı kapattım, tekrar açtığımda ise kurtarma ekranı ile karşılaştım. Bu ekrandan sıfırlamayı seçtim. Windows tekrar yüklenirken bilgisayarınız yeniden başlatılacak dedi. Yeniden başlatmanın ardından aldığım hatalar şu şekilde.

Mavi ekranda yazanlar:
  • Video TDR Failure Atikmpag.sys
  • System Service Exception dxgmms1.sys
  • Bad Pool Header
  • Kernel Security Check Failure
  • Page Fault in Nonpaged Area
  • Memory Management
  • Kmode Exception Not Handled
Bilgisayar açılırken Windows 10 logosu geliyor, ekranda yeşil noktalar beliriyor, biraz bekletince görüntü gidip gelmeye ve görüntülerin bir kısmı yok olmaya veya kare kare olmaya başlıyor. Ekrana gelen yazı bu şekilde:
  • Bilgisayar beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı veya beklenmeyen bir hata ile karşılaştı. Windows yüklemesi devam edemiyor. Windows'u yüklemek için bilgisayarı yeniden başlatmak üzere "tamam"ı tıklatın ve yüklemeyi yeniden başlatın.

Bilgisayarımı tekrar nasıl çalışır hale getirebilirim, yardımcı olabilir misiniz?

Bence bunlarla hiç uğraşma Kurtarma menüsünden bilgisayarı sıfırla yada Medya araçlarıyla temiz bir Windows 10 kur.Eğer sorun devam ederse Donanımsal olabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı