Çözüldü Windows 10 Mavi ekran hataları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

borghesia

Hectopat
Yer
İlkadım, Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2080 - 2600X
2 Gündür birkaç kere mavi ekran aldım. Hatalara hiç dikkat etmedim arada bir olağan bir durum olduğu için. Bugün RDR2'yi tekardan kurmak istedim. Alan ayrılıyor açıldı aradan 30 saniye geçti ve bilgisayar kitlendi ve mavi ekran. İlk hataya gene dikkat etmedim uzun süre açık kaldı ondan herhalde dedim. Gene alan ayrıldı ve gene mavi ekran. İlk hata "UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION" oldu. Gene denedim gene mavi ekran verdi bu seferki "critical process died " oldu. Bir daha denedim başka bir hata verdi şu an hatırlamıyorum. Araştırdım disklerden kaynaklı olabilir yazmışlar. SSD'min sağlık durumuna baktım ssdlife dan. Bi sorun yok gayet düzgün çıktı. Sıcaklık değerlerine baktım CPU boşta 42-55 derece arası oynarken GPU 19-24 derece arası. Sorunumun ne olduğunu bilmiyorum o yüzden ne sorucağımı da bilemiyorum. Bilgisayarımı 1 hafta önce sadece kabasını alarak temizledim. Alalı 9 ay olmadı termal macunda bir sıkıntı olduğunu da düşünmüyorum. Ne yapmam gerekiyor, nerede sıkıntı var, bu bir virüs mü? Yardımlarınızı çok acil bekliyorum.

Çözüm
Bi detay daha veriyim, 400 MB'lik bir oyunu da indirmeye başlattım. Alan ayrıldığı zaman Steam disk yazma sorunu verdi ve gene PC kitlendi. SSD mi tak çıkar yaptım sadece şu an bir sorun gözükmüyor. Şu anlık çözüldü gibi ama tak çıkar ile çözülcek bir sorun muydu bu? SSD değiştirmeme gerek var mıdır?

Bi detay daha veriyim, 400 MB'lik bir oyunu da indirmeye başlattım. Alan ayrıldığı zaman Steam disk yazma sorunu verdi ve gene PC kitlendi. SSD mi tak çıkar yaptım sadece şu an bir sorun gözükmüyor. Şu anlık çözüldü gibi ama tak çıkar ile çözülcek bir sorun muydu bu? SSD değiştirmeme gerek var mıdır?

Çözüm
Sistemde sadece SSD mi var?

Evet sadece SSD'i var.

.

Doğrumu yaptım bilmiyorum, bir daha mavi ekranlar başıma bela oldu hortlatmak istedim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı