Windows 10 mavi ekran hatası

baris101

Kilopat
Daha fazla  
Minidump dosyaları ektedir. Bilgili arkadaşlardan yardım talep ediyorum. Teşekkürler.
Not: Sistem temizlemiştim en son sorunu çözmeye çalışırken sanırım o yüzden iki tane kalmış minidump klasöründe. Normalde daha fazla mavi ekran hatası vermişti.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Grafik sürücünüzü DDU ile kaldırın, güncel WHQL bir sürüm kurun. Intel HD Graphics dahil.
  • Güncel bir Windows sürümüne geçin.

• Grafik sürücünüzü DDU ile kaldırın, güncel WHQL bir sürüm kurun. Intel HD Graphics dahil.
  • Güncel bir Windows sürümüne geçin.

Hocam merhaba tekrardan. DDU ile kaldırdım NVIDIA sürücüsünü şu anda mavi ekran almıyorum fakat görüntü çözünürlüğü falan çok kötü tabii ki. Sorun dediğiniz gibi ekran kartı sürücüsünden kaynaklı muhtemelen. Fakat aygıt yöneticisinde Intel HD Graphics gözükmüyor. Ben yine de uygun olan sürücüyü Intel'in sitesinden bulup kurmaya çalıştım. Ama hata veriyor maalesef kurulmuyor. Ekran kartını göremediği için. Şimdi tekrar NVIDIA sürücüsünü kursam muhtemelen yine mavi ekran verecektir. Ne yapmam gerekiyor?

Kurun hocam NVIDIA sürücüsünü. DDU ile sildiğiniz sürücü sıkıntı çıkarıyorsa yeni kuracağınız sürücü çıkarmayabilir. Intel görünmüyorsa devre dışıdır muhtemelen. O zaman sıkıntı yok.

Geri
Yukarı