Windows 10 mavi ekran hatası

Demir selim

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim internet anakart da internet desteği olmadığı için bir anten kullanıyorum bu anten birdenbire interneti kesti düzelsin diye PC'ye res attım faka çok geç sürdü kendine gelmesi tekrar düzelmiyincede bilgisayarı kapatıp bir daha açma kararı aldım bu sefer de çok uzun sürdü kapanması ve birden mavi ekran yedim ne yapmam lazım neden mavi ekran yedim.
Sistem.
Ryzen 3 3200G.
8 GB RAM.
Sapphire Pulse 8 GB RX 570.
A320 anakart.
Arkadaşlar lütfen yardım eder misiniz ya.
Eki Görüntüle 1175987
Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Google Drive'a gelin>Sol üstteki yeni tuşuna basın>Dosya yüklemeyi seçin>Oradan oluşturduğunuz RAR'ı seçin>RAR'a sağ tık yapın>Paylaş tuşuna tıklayın>"Bağlantıyı bilen herkes olarak değiştir" tuşuna basın>Daha sonra bağlantıyı kopyalayıp buraya atın.

bu şekilde mi
1632852902927.png

Burada işaretlediğim tuşa basmamışsınız. Ona basın, daha sonra bağlantıyı kopyalayıp atın.

Bu sefer oldu değil mi?
Çok heyecanlandım umarım sistemle alakası yoktu.
Sonuç nedir hocam.
Hocam sorunu bulabildinizmi.
Hocam problem ne.
Çok yazdım farkındayım ama merak ettim bayağı.
Eki Görüntüle 1176017
Burada işaretlediğim tuşa basmamışsınız. Ona basın, daha sonra bağlantıyı kopyalayıp atın.

Hocam bakabildinizmi.

Son düzenleme:

Driver Booster ile güncelliyorum şu anda güncel görünüyor gecen ekran kartı güncellemiştim.
Peki sürücüleri nasıl kendim kurarım ekran kartı hariç diğerlerini zaten Windows kuruyormuş sadece ekran kartını kendim kurmam lazım mış o nu nasıl yapcağım.

Son düzenleme:
Driver Booster ile güncelliyorum şu anda güncel görünüyor gecen ekran kartı güncellemiştim.
Driver Booster kullanmadan önce keşke sorsaydınız... Driver Booster tavsiye etmiyorum, sistemi ağlatabilir. Sürücüleri kendi sitesinden indirebilirsiniz, veya aygıt yöneticisinde üstünde sarı ünlem olanları (eğer varsa) güncelleyebilirsiniz.
Nasıl yaparım bilgisayarı topladığım adam da bunu kulanıyordu o bana önermişti.
Aygıt yöneticisine girin ve üstünde sarı ünlem olan sürücü var mı diye bakın.
Şu anda ünlem görünmüyor soru sürücü müymüş.
Siz emin olmak için sürücülere tek tek sağ tıklayıp, sürücüyü güncelleştir tuşuna basın.
Ayrıca Driver Booster'ı tamamen bilgisayarınızdan kaldırın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı