Windows 10 mavi ekran hatası

Akinnn22

Centipat
Merhaba arkaşlar, dün oyun oynarken 5 kere PC'im kapandı. BlueScreenView'den baktım ve şu hata kodlarını aldım.
-dxgkrnl.sys.
-ntoskrnl.exe (3 kere oldu)
-BEDaisy.sys.
-UNKNOWN_MODULE_00000000'00000000.
Biraz araştırdım, bazıları battleye hatası ama pek fazla sonuç elde edemedim. Minidump dosyamın linkini bırakacağım.
Memtest86 yaptım ama RAM'lerde bir sorun çıkmadı.
Sistemsel bir sorunmu yoksa, donanımsal sorunmu önü çözemedim eğer donanımsal sorun ise PC'yi şu an nereye götürebileciğimi bilmiyorum.
Çünkü Vatan PC'den aldım ve korona virüs nedeniyle götüremem.

Not: Bundan önce bir konu daha açmıştım ama onu ben açmadım arkadaşım açmıştı benim PC ile hiç alakası yoktur.

Link:minidump.

Sistemim;
MSI B450M-A PRO Max.
MSI NVIDIA 1660 Ti.
AMD Ryzen 5 2600.
HyperX Fury 3D SSD.
G.Skill 8x2 16 GB Ripjaws v.
@claus biraz forumda gezdim galiba mavi ekran hatalarına siz bakıyormussunuz.
Merhaba arkaşlar, dün oyun oynarken 5 kere PC'im kapandı. BlueScreenView'den baktım ve şu hata kodlarını aldım.
-dxgkrnl.sys.
-ntoskrnl.exe (3 kere oldu)
-BEDaisy.sys.
-UNKNOWN_MODULE_00000000'00000000.
Biraz araştırdım, bazıları battleye hatası ama pek fazla sonuç elde edemedim. Minidump dosyamın linkini bırakacağım.
Memtest86 yaptım ama RAM'lerde bir sorun çıkmadı.
Sistemsel bir sorunmu yoksa, donanımsal sorunmu önü çözemedim eğer donanımsal sorun ise PC'yi şu an nereye götürebileciğimi bilmiyorum.
Çünkü Vatan PC'den aldım ve korona virüs nedeniyle götüremem.

Not: Bundan önce bir konu daha açmıştım ama onu ben açmadım arkadaşım açmıştı benim PC ile hiç alakası yoktur.

Link:minidump.

Sistemim;
MSI B450M-A PRO Max.
MSI NVIDIA 1660 Ti.
AMD Ryzen 5 2600.
HyperX Fury 3D SSD.
G.Skill 8x2 16 GB Ripjaws v.
@claus biraz forumda gezdim galiba mavi ekran hatalarına siz bakıyormussunuz.

@Akın Açıkgöz acaba bakarmısınız

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı