Windows 10 mavi ekran sonucu Windows 8.1'e geçilir mi?

BenNoobum

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, arkadaşımın laptopu mavi ekran verdi, yeniden başlattı olmadı, tekrar mavi ekran verdi. Ben de laptopu aldım şu an. 8.1'e geçireyim mi dedim, tamam dedi arkadaşlar. Geçireceğim ama size sormak istiyorum, sizce geçireyim mi? Sorunları neler falan yazarsanız sevinirim.

Minidump dosyalarını paylaşarak Mavi Ekran Hata Analizi kategorisinde konu açın. Belki Windows 8.1'e geçmeyi gerekecek bir durum yoktur ortada.

Mavi ekran hatasındaki kodu paylaşırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz. Sorunun ne olduğunu bilmeden çözüm üretmek mümkün değil. Bence Windows 10'dan Windows 8.1'e geçilmez.

Sistem yeterliyse neden Windows 8.1'e geçesiniz ki? Lütfen mavi ekran konunuzu açıp dump dosyanızı paylaşıp beni etiketleyin.

Ek olarak masaüstüne gelmeden mi mavi ekran veriyor yoksa masaüstünde gezinirken mi?

Arkadaşlar, arkadaşımın laptopu mavi ekran verdi, yeniden başlattı olmadı, tekrar mavi ekran verdi. Ben de laptopu aldım şu an. 8.1'e geçireyim mi dedim, tamam dedi arkadaşlar. Geçireceğim ama size sormak istiyorum, sizce geçireyim mi? Sorunları neler falan yazarsanız sevinirim.
Windows Vista SP2 Ultimate 64 bit extended kernel kur.

Yeni konular

Geri
Yukarı