Windows 10 Microsoft hesabı açmak zorunlu mu?

shotgunned

Kilopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda ki gibi kurulumu yaptım son aşamalara geldim fakat hesap ayarlarında atla seçeneği çıkmadı. Video da var. Microsoft hesabı da girmek istemiyorum çoğu gereksiz şeylerle senkronize oluyor. Kurduğum sürüm 1909. Microsoft'un kendi sitesinden indirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 1909 sürümünde temiz kurulum yaparken bende de sadece Microsoft hesabı ile oturum oluşturmam isteniyordu. Fakat 2004 sürümü ile temiz kurulum yaptığımda iki seçeneği de bana sunuyor. Hem çevrimdışı hesap açmamı hem de Microsoft hesabı ile oturum açmam arasında seçim yapmamı istiyor. 1909'un o tarz bir sıkıntısı vardı. Sonuç olarak 2004 sürümünde böyle bir hata ile karşılaşmadım. Belki de bu sorun Microsoft ekibi tarafından düzenlenmiştir. Bu sayede daha fazla Microsoft hesabını kendi bünyelerine kazandırmak istemiş olabilirler. Eğer açmak durumunda kalıyorsanız Microsoft hesabı ile oturumunuzu açın. Ardından çevrimdışı bir hesap oluşturup Microsoft hesabınızı kaldırabilirsiniz.

Son düzenleme:
Kurulum esnasından internet bağlantısını keserseniz o kısmı atlayabiliyorsunuz. Kurulumdan sonra da kaldırabiliyorsunuz Microsoft hesabını.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı