Windows 10 mu 11 mi kullanılmalı?

hezuce

Picopat
Daha fazla  
Merhaba başlıkta gördüğünüz gibi çok kararsız kalıyorum. Mesela Windows 11 bulunan bir masaüstü görüyorum çok güzel gözüküyor. Windows 11'e geçiyorum ama sonrasında Windows 10 kullanan bir masaüstü gördüğümde Windows 10'a geçesim geliyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba başlıkta gördüğünüz gibi çok kararsız kalıyorum. Mesela Windows 11 bulunan bir masaüstü görüyorum çok güzel gözüküyor. Windows 11'e geçiyorum ama sonrasında Windows 10 kullanan bir masaüstü gördüğümde Windows 10'a geçesim geliyor. Ne yapmam lazım?

Sisteminiz yeterliyse kesinlikle Windows 11.

Windows 11 hala optimize edilmedi ama ben mecburi geçtim Windows 10'dan fazla FPS almıştım ayrıca sıkmaya başlamıştı.

Sizi çok iyi anlıyorum. İlk defa böyle düşünen birini gördüm 😃 bende Windows 10 gördüğüm anda şöyle format çekip Windows 10 kullanmak istiyorum diyorum Windows 10 kurduğumdada Windows 11 görünce mis gibi yeni Windows kurayım deyip Windows 11'e geçiyorum. Ve kararımı Windows 11 de buldum. Kendimi en güzel tatmin ettiğim nokta ise Windows 10'un, 2025'te güncelleme desteğinin bitiyor olması. Size de tavsiye ederim bunu düşünerek PC nizden mutlu kalabilirsiniz.

Arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim, bir kontrol yaptım Windows 11'de daha yüksek FPS alıyorum. Malum Windows 10'un Update desteği 2025'te kesiliyor sonrasında alışamayız 11'e. Kendi kendime de iddiaya girdim gibi. Dayanabildiğim kadar 11'e dayanacağım. Hadi hayırlısı!

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim, bir kontrol yaptım Windows 11'de daha yüksek FPS alıyorum. Malum Windows 10'un Update desteği 2025'te kesiliyor sonrasında alışamayız 11'e. Kendi kendime de iddiaya girdim gibi. Dayanabildiğim kadar 11'e dayanacağım. Hadi hayırlısı!
Mecbur dayanmalısınız başka çare yok. destek konuları olmasa ömür boyu 10'da durun da işte destek için mecburen geçmek gerek.

Geri
Yukarı